54°18'17" N
17°51'26" E
Pomorskie
2014-08-26 14:20:18
m npm
Normalna
Zdjęcia (1)

Park Edukacyjny Zoo-Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie to jedyna w okolicy wystawa egzotycznych zwierząt, na której można zobaczyć rzadkie gatunki gadów, ryb, ptaków, ssaków oraz pająków z całego świata.Zoo zwiedza się z przewodnikiem, dzięki czemu nie tylko zobaczysz zwierzaki, ale również dowiesz się wielu ciekawostek na ich temat, z wybranymi okazami można sobie nawet zrobić zdjęcie.

Ciekawe atrakcje Parku to m.in rozgadana Ara Ararauna, roztańczona Kakadu - Didżej, a także największe węża świata - Pytony Siatkowe. Na pewno też twoją uwagę przyciągnie wystawa ponad 17 gatunków Ptaszników. Dodatkowo dla maluchów atrakcją jest zagroda z królikami i świnkami morskimi, które można pogłaskać i nakarmić.Wystawa mieści się w zadaszonym obiekcie, dlatego Zoo można odwiedzać również w pochmurne i deszczowe dni.

Dodatkowe atrakcje w Parku Egzotyczne Kaszuby

- kino 3D
- plac zabaw
- restauracja "Ara"
- sklepik z pamiątkami
- sala dydaktyczna oraz miejsce na ognisko

Park Edukacyjny Zoo- Egzotyczne Kaszuby
Tuchlino 50B, Sierakowice
tel. 600-342-128
www.zookaszuby.pl

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Powiązane miejsca

Komentarze

2015-04-24 12:53:36

Polecam wycieczkę do Zoo egzotyczne Kaszuby. Byłam tam niedawno z dziećmi- bardzo nam się podobało. Byliśmy większą grupą- mieliśmy przewodnika- bardzo ciekawie opowiadał, dzieci były zachwycone, mogły dotknąć niektóre zwierzęta, zrobić zdjęcie. Ja ze znajomymi miałam czas żeby posiedzieć, zjeść coś w tamtejszej restauracji. Wszystko fajnie pomyślane.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: