Magiczne Ogrody, autor Magiczne Ogrody, Anna Piernikarczyk

Magiczne Ogrody w Janowcu położonym koło Kazimierza Dolnego nad Wisłą to wspaniały rodzinny park tematyczny - świetne miejsce rozrywki i rekreacji nie tylko dla dzieci. To pierwszy w Polsce tematyczny park sensoryczny, zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Po przekroczeniu bram ogrodu przenosimy się do prawdziwie bajkowego świata, pełnego magii i czarów.Wśród drzew, tysięcy kwitnących kwiatów, strumieni oraz malowniczych wodospadów, powstały magiczne krainy, w których schronienie znalazły Robanki, Bulwiaki, Smoki prastare Drzewce, Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, psotliwe Mordole. Nie zabrakło też walecznych Krasnoludów.

Magiczne Ogrody, autor Magiczne Ogrody

W Magicznych Ogrodach powstały niecodzienne place zabaw, dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Park zaplanowano z podziałem na strefy sensoryczne aktywujące wszystkie zmysły i pobudzające ciekawość oraz kreatywność młodych Gości, których nic tutaj nie ogranicza, mogą wszędzie biegać, wchodzić do wody czy budować zamki z piasku.

Atrakcje w Magicznych Ogrodach

Dla spragnionych przygód przygotowano ciekawe miejsca do zabawy, a wśród nich bezpieczne place zabaw, huśtawki, karuzele oraz olbrzymią zjeżdżalnię. Na odkrywców czekają podziemne tunele, linowe mosty, kolejka w Kwiatowej Dolinie, a nawet… smoki! Odpoczniesz w malowniczych zakątkach wśród drzew i krzewów, na słonecznej plaży i na zacienionych ławkach. Wszędzie roztaczają się niezapomniane widoki.

Wszystkie te atrakcje dostępne są w cenie biletu. Ponadto czekają darmowe parkingi, ścieżki dostosowane do wózków, czyste toalety z przewijakami oraz inne udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi. Restauracje dostępne w parku oferują duży wybór smacznych dań obiadowych, a kawiarnie zapraszają do odpoczynku przy kawie, lodach i deserach. Są też sklepiki z pamiątkami.

Od 2019 roku w Magicznych Ogrodach w Janowcu dostępna jest nowa ciekawa atrakcja, w której pojawia się motyw drzewa. To mosty w koronach drzew i tunele ukryte w korzeniach, a dodatkowo taras widokowy, z którego rozciąga się panorama na park. Mosty są dwupoziomowe i mają aż 400 metrów długości. To atrakcja zarówno dla dzieci (od 4 roku życia), jak i dorosłych.

Magiczne Ogrody

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Magiczne Ogrody
Trzcianki 92, Janowiec
tel. 81/ 463-48-88, 503-983-135
www.magiczneogrody.com

51°21'53" N, 21°54'41" E
Lubelskie
2018-05-07
2020-02-10 12:31

Noclegi w okolicy

Zajazd Przystocze

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą