Magiczne Ogrody
Trzcianki 92, Janowiec
tel. 81/ 463-48-88, 503-983-135
www.magiczneogrody.com

51°21'53" N, 21°54'41" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • sobota: 10:00–19:00
  • niedziela: 10:00–19:00
  • Bilety: normalny 61 zł, ulgowy 51 zł
    Maluszki do 100 cm 5 zł
  •  

Magiczne Ogrody w Janowcu położonym koło Kazimierza Dolnego nad Wisłą to wspaniały rodzinny park tematyczny - świetne miejsce rozrywki i rekreacji nie tylko dla dzieci. To pierwszy w Polsce tematyczny park sensoryczny, zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Po przekroczeniu bram ogrodu przenosimy się do prawdziwie bajkowego świata, pełnego magii i czarów.Wśród drzew, tysięcy kwitnących kwiatów, strumieni oraz malowniczych wodospadów, powstały magiczne krainy, w których schronienie znalazły Robanki, Bulwiaki, Smoki prastare Drzewce, Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, psotliwe Mordole. Nie zabrakło też walecznych Krasnoludów.

Magiczne Ogrody, autor Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody, autor Magiczne Ogrody

W Magicznych Ogrodach powstały niecodzienne place zabaw, dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Park zaplanowano z podziałem na strefy sensoryczne aktywujące wszystkie zmysły i pobudzające ciekawość oraz kreatywność młodych Gości, których nic tutaj nie ogranicza, mogą wszędzie biegać, wchodzić do wody czy budować zamki z piasku.

Atrakcje w Magicznych Ogrodach

Dla spragnionych przygód przygotowano ciekawe miejsca do zabawy, a wśród nich bezpieczne place zabaw, huśtawki, karuzele oraz olbrzymią zjeżdżalnię. Na odkrywców czekają podziemne tunele, linowe mosty, kolejka w Kwiatowej Dolinie, a nawet… smoki! Odpoczniesz w malowniczych zakątkach wśród drzew i krzewów, na słonecznej plaży i na zacienionych ławkach. Wszędzie roztaczają się niezapomniane widoki.

Magiczne Ogrody, autor Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody


Wszystkie te atrakcje dostępne są w cenie biletu. Ponadto czekają darmowe parkingi, ścieżki dostosowane do wózków, czyste toalety z przewijakami oraz inne udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi. Restauracje dostępne w parku oferują duży wybór smacznych dań obiadowych, a kawiarnie zapraszają do odpoczynku przy kawie, lodach i deserach. Są też sklepiki z pamiątkami.

Od 2019 roku w Magicznych Ogrodach w Janowcu dostępna jest nowa ciekawa atrakcja, w której pojawia się motyw drzewa. To mosty w koronach drzew i tunele ukryte w korzeniach, a dodatkowo taras widokowy, z którego rozciąga się panorama na park. Mosty są dwupoziomowe i mają aż 400 metrów długości. To atrakcja zarówno dla dzieci (od 4 roku życia), jak i dorosłych.

Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody


Magiczne Ogrody

Janowiec noclegi

Janowiec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Ula Przygoda Uzależniony od podróży 1525 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1147199 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021