51°21'58" N
21°54'36" E
Lubelskie
2018-05-07 10:42:34
m npm
Ważna
Zdjęcia (4)

Magiczne Ogrody w Janowcu położonym koło Kazimierza Dolnego nad Wisłą to wspaniały rodzinny park tematyczny - świetne miejsce rozrywki i rekreacji nie tylko dla dzieci. To pierwszy w Polsce tematyczny park sensoryczny, zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Po przekroczeniu bram ogrodu przenosimy się do prawdziwie bajkowego świata, pełnego magii i czarów.Wśród drzew, tysięcy kwitnących kwiatów, strumieni oraz malowniczych wodospadów, powstały magiczne krainy, w których schronienie znalazły Robanki, Bulwiaki, Smoki prastare Drzewce, Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, psotliwe Mordole. Nie zabrakło też walecznych Krasnoludów.

W Magicznych Ogrodach powstały niecodzienne place zabaw, dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Park zaplanowano z podziałem na strefy sensoryczne aktywujące wszystkie zmysły i pobudzające ciekawość oraz kreatywność młodych Gości, których nic tutaj nie ogranicza, mogą wszędzie biegać, wchodzić do wody czy budować zamki z piasku.Atrakcje w Magicznych Ogrodach

Dla spragnionych przygód przygotowano ciekawe miejsca do zabawy, a wśród nich bezpieczne place zabaw, huśtawki, karuzele oraz olbrzymią zjeżdżalnię. Na odkrywców czekają podziemne tunele, linowe mosty, kolejka w Kwiatowej Dolinie, a nawet… smoki! Odpoczniesz w malowniczych zakątkach wśród drzew i krzewów, na słonecznej plaży i na zacienionych ławkach. Wszędzie roztaczają się niezapomniane widoki. Wszystkie te atrakcje dostępne są w cenie biletu. Ponadto czekają darmowe parkingi, ścieżki dostosowane do wózków, czyste toalety z przewijakami oraz inne udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi. Restauracje dostępne w parku oferują duży wybór smacznych dań obiadowych, a kawiarnie zapraszają do odpoczynku przy kawie, lodach i deserach. Są też sklepiki z pamiątkami.

Magiczne Ogrody
Trzcianki 92, Janowiec
tel. 81/ 463-48-88, 503-983-135
www.magiczneogrody.com

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

Zajazd Przystocze

Powiązane miejsca

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: