Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Karczmy i restauracje w Polsce

Ważną częścią zwiedzania jest smakowanie regionów, wszak każdy jeść musi, więc karczmy i restauracje to wielcy sprzymierzeńcy na szlakach :) Najlepsze w tym względzie są właśnie karczmy, oddające najczęściej lokalnego ducha, zarówno w wystroju, jak i podawanych daniach. To bardzo miły akcent i odczynek po trudach wędrówki. Drewniane karczmy są niezwykle urokliwe i same w sobie nieraz stanowią już atrakcję turystyczną.

Również restauracje potrafią zadziwić ładnym wystrojem i ciekawym menu, tym bardziej, że dzięki nim podróżując po Polsce, przy okazji poznasz również smaki z różnych zakątków świata. U nas lista restauracji nie jest jeszcze bardzo długa, ale powiększa się z każdym miesiącem, poznaj więc ciekawe karczmy i restauracje w Polsce!

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020