Hotel i Restauracja Maria

Restauracja Maria w Wałbrzychu

Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Niemal przy samym słynnym zamku Książ w Wałbrzychu, a jeszcze bliżej Palmiarniulokował się przytulny Hotel & Spa Maria, w którym turystów zachwyca Restauracja Maria. To bardzo ciekawe miejsce, gdzie smacznie zjesz, ale do tego odpoczniesz w bardzo przyjemnej scenerii. 

Wystrój Restauracji Maria w Wałbrzychu stylizowany jest na wizerunek staropolskiej wsi Giedlarowa z okolic Rzeszowa. Nic więc dziwnego, że podoba się odwiedzającym, ale tez stanowi świetne tło do pysznych dań, jakie są tutaj serwowane.A kuchnia, jak przystało na takie miejsce, również jest głównie tradycyjna, polska, choć nie brakuje kilku światowych ciekawostek Szefa Kuchni. W Menu znajdziesz m.in. befsztyk tatarski, żurek staropolski z jajkiem sadzonym, barszcz czerwony z kołdunami, sałatka tatrzańska, przeróżne pierogi, stek z polędwicy wołowej, pstrąg z patelni, placek po węgiersku, szparagi z sosem holenderskim czy żeberka z fuczkami czyli plackami z kiszonek kapusty.

Czekają tu na Ciebie oczywiście również desery - lody, strudel jabłkowy czy banany w cieście. Warto tu zajrzeć i pokosztować specjałów. Dodatkowo działa tu kręgielnia.

Hotel i Restauracja Maria
Hotel i Restauracja Maria

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Hotel czynny całą dobę
Parking bezpłatny
 

Adres

Hotel Restauracja Maria
ul. Wrocławska 134 B, Wałbrzych
tel. 74/ 665-01-00
www.hotelmaria.sirbud.pl

GPS: 50°49'34N, 16°18'21E

Wałbrzych noclegi

Wałbrzych to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Hotel i Restauracja Maria
Hotel i Restauracja Maria
Hotel i Restauracja Maria
Wałbrzych
Normalna
dla rodziny dostępne dla wózków czynne cały rok
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023