Hotel Restauracja Maria
ul. Wrocławska 134 B, Wałbrzych
tel. 74/ 665-01-00
www.hotelmaria.sirbud.pl

50°49'34" N, 16°18'21" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Hotel czynny całą dobę
Parking bezpłatny
 

Niemal przy samym słynnym zamku Książ w Wałbrzychu, a jeszcze bliżej Palmiarniulokował się przytulny Hotel & Spa Maria, w którym turystów zachwyca Restauracja Maria. To bardzo ciekawe miejsce, gdzie smacznie zjesz, ale do tego odpoczniesz w bardzo przyjemnej scenerii. Wystrój Restauracji Maria w Wałbrzychu stylizowany jest na wizerunek staropolskiej wsi Giedlarowa z okolic Rzeszowa. Nic więc dziwnego, że podoba się odwiedzającym, ale tez stanowi świetne tło do pysznych dań, jakie są tutaj serwowane.

A kuchnia, jak przystało na takie miejsce, również jest głównie tradycyjna, polska, choć nie brakuje kilku światowych ciekawostek Szefa Kuchni. W Menu znajdziesz m.in. befsztyk tatarski, żurek staropolski z jajkiem sadzonym, barszcz czerwony z kołdunami, sałatka tatrzańska, przeróżne pierogi, stek z polędwicy wołowej, pstrąg z patelni, placek po węgiersku, szparagi z sosem holenderskim czy żeberka z fuczkami czyli plackami z kiszonek kapusty.

Czekają tu na Ciebie oczywiście również desery - lody, strudel jabłkowy czy banany w cieście. Warto tu zajrzeć i pokosztować specjałów. Dodatkowo działa tu kręgielnia.

Hotel i Restauracja Maria
Hotel i Restauracja Maria
Hotel i Restauracja Maria


Hotel i Restauracja Maria

Wałbrzych noclegi

Wałbrzych to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pałac Kamieniec
KOLONIA LEŚNA
Pałac Pakoszów
Pałac Ławica
Hotel Niemcza Spa

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021