Zobacz nasz projekt Industrialne Dziedzictwo Śląska

Parki wodne i baseny

Wodne kąpiele upodobali sobie Polacy w każdym wieku, dlatego też parki wodne cieszą się niesłabnącą popularnością. To bardzo zdrowa aktywność, a przy tym dająca wiele radości, szczególnie w nowoczesnych obiektach pełnych atrakcji, których obecnie w Polsce nie brakuje. Baseny, brodziki, zjeżdżalnie długie i kręte, dzikie rzeki, fala, jacuzzi, sauny to tylko wybrane uciechy, jakie czekają na Ciebie w parkach wodnych. To właśnie w Polsce znajduje się Suntago Wodny Świat - obecnie największy w Europie zadaszony park wodny, który przenosi w klimat rajskich tropików z zielonym lasem żywych palm, turkusową tonią wód w basenach i mnóstwem atrakcji, które trudno zliczyć.

Nieco mniej atrakcyjne, za to sporo tańsze są baseny i kąpieliska miejskie, zarówno zadaszone, jak i te odkryte, czynne tylko w sezonie turystycznym. Sporo miast w ostatnich latach właśnie inwestuje w kąpieliska miejskie, ze względu na ciepłe i słoneczne lata i zamiłowanie ludzi do takich obiektów. Sporo parków wodnych i basenów znajdziesz poniżej.

Parki wodne i baseny w Polsce, strona 1

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację