Baseny Mineralne w Solcu

Baseny Mineralne Solec - Zdrój

(4.3 głosów: 12)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Baseny Mineralne Solec-Zdrój to piękny, nowoczesny kompleks łączący rekreację z lecznictwem uzdrowiskowym. To jedyny w Polsce obiekt z wysokozmineralizowaną wodą mineralną.Basen z najlepszą wodą siarczkową na świecie

Baseny Mineralne w Solcu Zdroju, niedaleko Buska Zdroju na Ponidziu, stwarzają dogodne warunki do zróżnicowanego, aktywnego spędzania czasu. Do dyspozycji jest tutaj Basen Rekreacyjny z atrakcjami wodnymi oraz jedyny w Polsce basen solankowo-siarczkowy leczniczy z najsilniejszą na świecie wodą siarczkową ze źródła „Malina”. Są również sauny ze strefą Wellness  i wanną SPA.

Baseny Mineralne w Solcu
Baseny Mineralne w Solcu

Basen rekreacyjny ma temperaturę wody około 32℃ i wymiary 16,5 x 16,5 m oraz głębokość 130 cm. Część pływacka to 4 tory, a część rekreacyjna to nowoczesne urządzenia hydroterapeutyczne: - ławki masujące, leżanki masujące, masaże pionowe i gejzer oraz 2 zjeżdżalnie typu kamikadze o długości 15 m.Na najmłodszych czeka brodzik o wymiarach 35 m2 i głębokości 15-30 cm (temp. 34℃), zjeżdżalnia typu słoń oraz jeż wodny z wodnymi zabawkami. Latem korzystać można z otwartego basenu zewnętrznego 16 x 8 m z plażą i leżakami.

Baseny Mineralne Solec – Zdrój
Baseny Mineralne Solec – Zdrój

W Centrum Zdrowia natomiast można skorzystać z zabiegów z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego - kąpiele siarczkowe, borowinowe, fizykoterapia, kinezyterapia czy terapia manualna oraz masaże. Po wodnych przygodach warto wstąpić do Restauracji z pysznymi daniami.Baseny Mineralne Solec-Zdrój
ul. Partyzantów 18, Solec-Zdrój
tel. 41/ 377-65-65
info@basenymineralne.pl
www.basenymineralne.pl

Baseny Mineralne Solec – Zdrój
Baseny Mineralne Solec – Zdrój
Baseny Mineralne Solec – Zdrój

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–21:45
  • wtorek: 08:00–21:45
  • środa: 08:00–21:45
  • czwartek: 08:00–21:45
  • piątek: 08:00–21:45
  • sobota: 08:00–21:45
  • niedziela: 08:00–21:45

Solec Zdrój noclegi

Solec Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°21'37N, 20°53'4E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021