Baseny Mineralne Solec - Zdrój

Baseny Mineralne w Solcu
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.3

Baseny Mineralne Solec-Zdrój to piękny, nowoczesny kompleks łączący rekreację z lecznictwem uzdrowiskowym. To jedyny w Polsce obiekt z wysokozmineralizowaną wodą mineralną.

Basen z najlepszą wodą siarczkową na świecie

Baseny Mineralne w Solcu Zdroju, niedaleko Buska Zdroju na Ponidziu, stwarzają dogodne warunki do zróżnicowanego, aktywnego spędzania czasu. Do dyspozycji jest tutaj Basen Rekreacyjny z atrakcjami wodnymi oraz jedyny w Polsce basen solankowo-siarczkowy leczniczy z najsilniejszą na świecie wodą siarczkową ze źródła „Malina”. Są również sauny ze strefą Wellness  i wanną SPA.

Baseny Mineralne w Solcu
Baseny Mineralne w Solcu

Basen rekreacyjny ma temperaturę wody około 32℃ i wymiary 16,5 x 16,5 m oraz głębokość 130 cm. Część pływacka to 4 tory, a część rekreacyjna to nowoczesne urządzenia hydroterapeutyczne: - ławki masujące, leżanki masujące, masaże pionowe i gejzer oraz 2 zjeżdżalnie typu kamikadze o długości 15 m.

Na najmłodszych czeka brodzik o wymiarach 35 m2 i głębokości 15-30 cm (temp. 34℃), zjeżdżalnia typu słoń oraz jeż wodny z wodnymi zabawkami. Latem korzystać można z otwartego basenu zewnętrznego 16 x 8 m z plażą i leżakami.

Baseny Mineralne Solec – Zdrój
Baseny Mineralne Solec – Zdrój

W Centrum Zdrowia natomiast można skorzystać z zabiegów z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego - kąpiele siarczkowe, borowinowe, fizykoterapia, kinezyterapia czy terapia manualna oraz masaże. Po wodnych przygodach warto wstąpić do Restauracji z pysznymi daniami.

Baseny Mineralne Solec-Zdrój
ul. Partyzantów 18, Solec-Zdrój
tel. 41/ 377-65-65
info@basenymineralne.pl
www.basenymineralne.pl

Baseny Mineralne Solec – Zdrój
Baseny Mineralne Solec – Zdrój

Informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–21:45
  • wtorek: 08:00–21:45
  • środa: 08:00–21:45
  • czwartek: 08:00–21:45
  • piątek: 08:00–21:45
  • sobota: 08:00–21:45
  • niedziela: 08:00–21:45

Noclegi w Ponidziu

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz rozwój naszego bloga, za co z góry dziękujemy! To pomoże nam w dotarciu do wielu ciekawych miejsc, które później chętnie Wam pokazujemy i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i informacjami.

 

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Sprawdź pogodę

Zobacz prognozę pogody, by celniej zaplanować swą podróż!

Baseny Mineralne Solec – Zdrój
(4.3 głosów: 12)
Twoja ocena jest dla nas ważna
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.3 głosów: 12)
Twoja ocena jest dla nas ważna
Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024