Baseny Mineralne Solec - Zdrój

Zdjęcia (5)

Baseny Mineralne Solec-Zdrój to piękny, nowoczesny kompleks łączący rekreację z lecznictwem uzdrowiskowym. To jedyny w Polsce obiekt z wysokozmineralizowaną wodą mineralną.Basen z najlepszą wodą siarczkową na świecie

Baseny Mineralne w Solcu Zdroju, niedaleko Buska Zdroju na Ponidziu, stwarzają dogodne warunki do zróżnicowanego, aktywnego spędzania czasu. Do dyspozycji jest tutaj Basen Rekreacyjny z atrakcjami wodnymi oraz jedyny w Polsce basen solankowo-siarczkowy leczniczy z najsilniejszą na świecie wodą siarczkową ze źródła „Malina”. Są również sauny ze strefą Wellness  i wanną SPA.

Basen rekreacyjny ma temperaturę wody około 32℃ i wymiary 16,5 x 16,5 m oraz głębokość 130 cm. Część pływacka to 4 tory, a część rekreacyjna to nowoczesne urządzenia hydroterapeutyczne: - ławki masujące, leżanki masujące, masaże pionowe i gejzer oraz 2 zjeżdżalnie typu kamikadze o długości 15 m.Na najmłodszych czeka brodzik o wymiarach 35 m2 i głębokości 15-30 cm (temp. 34℃), zjeżdżalnia typu słoń oraz jeż wodny z wodnymi zabawkami. Latem korzystać można z otwartego basenu zewnętrznego 16 x 8 m z plażą i leżakami.

W Centrum Zdrowia natomiast można skorzystać z zabiegów z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego - kąpiele siarczkowe, borowinowe, fizykoterapia, kinezyterapia czy terapia manualna oraz masaże. Po wodnych przygodach warto wstąpić do Restauracji z pysznymi daniami.

Baseny Mineralne Solec-Zdrój
ul. Partyzantów 18, Solec-Zdrój
tel. 41/ 377-65-65
info@basenymineralne.pl
www.basenymineralne.pl

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

Powiązane miejsca

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2020
Znajdziesz nas na: