Projekty

Nasza pasja stała się w pewnym sensie misją promowania turystycznej Polski i sprawiania, by inni zachwycili się nią tak, jak my. Dlatego wchodzimy we współpracę z regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi oraz chętnymi na wspólne działania gminami, by jak najlepiej poznać ciekawe zakątki Polski, te bliskie i bardziej odległe, a przy tym dotrzeć do jak najszerszego grona Odbiorców. Tak właśnie rozpoczęły się nasze Projekty, z których pierwszy był Jurajskie Szlaki Jesienne, a później posypały się kolejne pomysły, które nigdy w naszych głowach nie gasną :)

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

W 2021 roku mieliśmy ogromną przyjemność reprezentować nasze rodzime województwo Śląskie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Było to dla nas nowe, wspaniałe doświadczenie. Musieliśmy z licznych atrakcji regionu stworzyć tylko dwa wpisy blogowe - było to ogromnym wyzwaniem.
W wyniku głosowania Internautów zajęliśmy 4. miejsce, z czego wyjątkowo byliśmy zadowoleni, bo konkurencja była niezwykle silna.

Opolskie - małe ale kwitnie

Opolskie to najmniejsze województwo w Polsce. Ale czy to oznacza, że najmniej atrakcyjne? Z pewnością nie 🙂 Chcemy się i Was o tym przekonać, dlatego na wiosnę 2021 roku przygotowaliśmy projekt Opolskie - małe ale kwitnie, w ramach którego chcemy przez kilka tygodni odkrywać dla Was kolejne ciekawostki tego regionu, mniej lub bardziej znane.

Industrialne dziedzictwo Śląska

Przeszłość Górnego Śląska, z którego pochodzimy, nierozerwalnie łączy się z obiektami industrialnymi, bo to przecież tutaj od epoki pary biło przemysłowe serce.

Jurajskie Szlaki Jesienne

Jura Krakowsko Częstochowska to dla nas bardzo wyjątkowy region. Od niego tak na prawdę zaczęło się nasze wspólne podróżowanie, gdy jeszcze jako bardzo młodzi ludzie razem odwiedziliśmy zamek Ogrodzieniec. Dlatego postanowiliśmy przybliżyć naszym Odbiorcom ten obszar.

We wrześniu, październiku i listopadzie 2020 co tydzień byliśmy w innym miejscu tej przecudnej krainy. Z każdej tej wycieczki przeprowadzaliśmy relacje na naszym blogu i innych kanałach społecznościowych. Projekt powstał przy współudziale wielu organizacji, urzędów miast i gmin oraz prywatnych przedsiębiorców.

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024
Zamów nocleg