Zagłosuj na Top Atrakcje 2024! Wybierz hity tego lata!

Gospoda 8 Ryb w Rudzie Sułowskiej

Gospoda 8 Ryb
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
5

Smaki Doliny Baryczy

Czy i Tobie karp kojarzy się tylko z Bożym Narodzeniem? Jest takie miejsce na mapie Polski, gdzie karp je się przez cały rok! I to nie jest byle jaki karp, to słynny karp milicki, hodowany w Stawach Milickich w Dolinie Baryczy. Hodowla karpia i ryb słodkowodnych zaczęła się tutaj już w średniowieczu i trwa do dziś. Z pewnością nieraz milicki karp gościł na Twoim wigilijnym stole, ale w Dolinie Baryczy je się go przez cały rok.

Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb

A jednym z takich miejsc jest Gospoda 8 Ryb w Rudzie Sułowskiej niedaleko Milicza, które niezależnie od pory roku oferuje pyszne dania i przetwory rybne, w tym właśnie z tutejszego karpia, ale i z sandacza, okonia czy jesiotra. Wszak nazwa zobowiązuje 🙂 Ryby oczywiście są świeże, a dodatkowo serwuje się tutaj dziczyznę. Potrawy serwowane są w nowoczesnej, eleganckiej odsłonie, w bliskości stawów i w towarzystwie smacznego, lokalnego wina. Ponadto możesz tu kupić przetwory w słoiczku i wziąć ze sobą do domu.

Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb

CET Naturum

Gospoda należy do większego kompleksu - Centrum Edukacyjno -Turystycznego Naturum oferującego niewielki skansen, przejażdżki bryczkami i ekologiczny Hotel Naturum. To ciekawe miejsce rekreacji i wypoczynku.

Cet Naturum
Cet Naturum
CET Naturum
CET Naturum

Informacje praktyczne

Cały rok
Parking: bezpłatny

Gospoda 8 Ryb
Ruda Sułowska 20, Milicz
tel. 534-964-120
www.gospoda8ryb.pl

Noclegi w Miliczu

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz rozwój naszego bloga, za co z góry dziękujemy! To pomoże nam w dotarciu do wielu ciekawych miejsc, które później chętnie Wam pokazujemy i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i informacjami.

 

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Sprawdź pogodę

Planujesz wyjazd w te strony? Sprawdź szybko i łatwo pogodę!

Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb
(5 głosów: 2)
Twoja ocena jest dla nas ważna
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(5 głosów: 2)
Twoja ocena jest dla nas ważna
Avatar użytkownika Anna Piernikarczyk
Anna Piernikarczyk
Gospoda 8 Ryb to miejsce smaczne, pięknie położone i unikatowe, bo rzadko kiedy można spotkać w jednym miejscu tyle słodkowodnych świeżych ryb w różnych gatunkach
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024