Gospoda 8 Ryb

Gospoda 8 Ryb w Rudzie Sułowskiej

(5 głosów: 2)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Smaki Doliny Baryczy

Czy i Tobie karp kojarzy się tylko z Bożym Narodzeniem? Jest takie miejsce na mapie Polski, gdzie karp je się przez cały rok! I to nie jest byle jaki karp, to słynny karp milicki, hodowany w Stawach Milickich w Dolinie Baryczy. Hodowla karpia i ryb słodkowodnych zaczęła się tutaj już w średniowieczu i trwa do dziś. Z pewnością nieraz milicki karp gościł na Twoim wigilijnym stole, ale w Dolinie Baryczy je się go przez cały rok.Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb

A jednym z takich miejsc jest Gospoda 8 Ryb w Rudzie Sułowskiej niedaleko Milicza, które niezależnie od pory roku oferuje pyszne dania i przetwory rybne, w tym właśnie z tutejszego karpia, ale i z sandacza, okonia czy jesiotra. Wszak nazwa zobowiązuje 🙂 Ryby oczywiście są świeże, a dodatkowo serwuje się tutaj dziczyznę. Potrawy serwowane są w nowoczesnej, eleganckiej odsłonie, w bliskości stawów i w towarzystwie smacznego, lokalnego wina. Ponadto możesz tu kupić przetwory w słoiczku i wziąć ze sobą do domu.

Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb

CET Naturum

Gospoda należy do większego kompleksu - Centrum Edukacyjno -Turystycznego Naturum oferującego niewielki skansen, przejażdżki bryczkami i ekologiczny Hotel Naturum. To ciekawe miejsce rekreacji i wypoczynku.Cet Naturum
Cet Naturum
CET Naturum
CET Naturum

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Cały rok
Parking: bezpłatny

Adres

Gospoda 8 Ryb
Ruda Sułowska 20, Milicz
tel. 534-964-120
www.gospoda8ryb.pl

GPS: 51°30'46N, 17°6'34E

Gospoda 8 Ryb w Rudzie Sułowskiej na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Milicza wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Milicz noclegi

Milicz to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb
Gospoda 8 Ryb
51°30'46N, 17°6'34E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Anna Piernikarczyk
Gospoda 8 Ryb to miejsce smaczne, pięknie położone i unikatowe, bo rzadko kiedy można spotkać w jednym miejscu tyle słodkowodnych świeżych ryb w różnych gatunkach
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021