Restauracja Braxton w Raciborzu

Aktualizacja: 2024-06-28
BraxTon w Raciborzu
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
3.8

Restauracja BraxTon to jedna z najbardziej ekskluzywnych restauracji w Raciborzu, a mieści się ona w podziemiach Rynku, a latem również na płycie rynku. Nastrojowe wnętrza zabytkowej kamienicy oraz ciepła atmosfera zachęcają do spędzenia tu chwili, by zakosztować smacznych dań. W każdą sobotę w restauracji odbywa się Dyskoteka Dorosłego Człowieka.

Co ciekawe, niedawno BraxTon otworzył także Restaurację Zamkową w podziemiach Zamku Piastowskiego w Raciborzu, to świetne, tajemnicze miejsce na spotkanie w gronie przyjaciół.

To nie koniec atrakcji, w pobliskich Szymocicach powstał Ośrodek AquaBrax-Szymocice - idealne miejsce na pikniki rodzinne i nie tylko, gdzie prócz restauracji są: boiska sportowe, park linowy, plac zabaw, basen otwarty, kajaki i rowerki wodne na stawie, domki kempingowe oraz jazda konna z przejażdżkami bryczkami czy jazdą na kucykach. Tutaj spędzisz nie tylko wspaniałą chwilę, ale cały weekend, z dala od zgiełku miasta.

Informacje praktyczne

Restauracja BraxTon
ul. Rynek 13/5, Racibórz
http://braxton.info.pl

Noclegi w Raciborzu

Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz rozwój naszego bloga, za co z góry dziękujemy! To pomoże nam w dotarciu do wielu ciekawych miejsc, które później chętnie Wam pokazujemy i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i informacjami.

 

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Sprawdź pogodę

Planujesz wyjazd w te strony? Sprawdź szybko i łatwo pogodę!

(3.8 głosów: 8)
Twoja ocena jest dla nas ważna
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(3.8 głosów: 8)
Twoja ocena jest dla nas ważna
Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024