Energylandia

Energylandia

(4.4 głosów: 100)
Oceń i napisz opinię

Energylandia - najnowocześniejszy park rozrywki w Polsce!

Energylandia w Zatorze to obecnie największy i zarazem najnowocześniejszy park rozrywki w Polsce, powstały na 35 hektarach. To miejsce zachwyca i wyzwala taką adrenalinę, że trudno sobie to wyobrazić, nie przekraczając progu Energylandii! Jeśli więc jeszcze nie znasz tego Parku, gorącą zachęcam do jego odwiedzenia. Nie martw się wcale, jeśli roller coastery to nie Twój żywioł. Tutaj jest takie mnóstwo różnych atrakcji, że na pewno znajdziesz ich sporo dla siebie i swojej rodziny!Energylandia Water Park
Energylandia Water Park

W Energylandii wspaniała zabawa gwarantowana

Energylandia gwarantuje mega fajną zabawę całej rodzinie, bo oferuje kilka zróżnicowanych stref, w których odnajdziesz aż 75 atrakcji, dla osób w każdym wieku. Młodzież wbijająca do Energylandii na pewno wpadnie w zachwyt, ale wybawi się tutaj również 2-latek! Z każdym rokiem atrakcji przybywa, na przełomie 2020/21 roku powstanie cała nowa, cudowna strefa Aqualantis, a już teraz (2020) znacząco poszerzył swą ofertę atrakcyjny i kolorowy Water Park ze strefą Tropical Fun!

Energylandia stoi roller coasterami!

To właśnie z nich Energylandia słynie najbardziej. Jest ich tutaj obecnie 15, po kilka w każdej strefie. W Energylandii dostępne są też obecnie 2 perły światowe w tej dziedzinie - najwyższy w Europie Hyperion i Zadra w Smoczym Grodzie - najwyższy na świecie drewniany roller coaster. Warto wspomnieć też najszybszy na świecie Speed Water Coaster - połączenie roller coastera i przejażdżki atrakcją wodną. Przechodząc pod nim, zostajemy czasem zroszeni 🙂 Wkrótce też otwarty będzie roller coaster Abyssus z wielkim przyspieszeniem do 100 km/h!

Energylandia
Energylandia

Energylandia - strefy tematyczne

Energylandia składa się z kilku stref tematycznych, a ich ilość stale rośnie, warto poznać je wszystkie!Bajkolandia w Energylandii

Najmłodsze dzieci odnajdą swe miejsce w Energylandii w Strefie Bajkolandia, gdzie specjalnie skonstruowane dla nich kolejki i inne atrakcje przyniosą im niezapomniane emocje i bezpieczną zabawę. Znajduje się tu 30 bajkowych atrakcji dla dzieci już od 2 roku życia. Również i tutaj dostępny jest Roller Coaster Śmiejżelki Energuś, który porusza się z prędkością 50 km/h i ma wysokość 13 m. Trasa przejazdu ma nieco ponad 300 m. Dużo spokojniejszy jest Circus Coaster, mini coaster idealny na rozpoczęcie przygody z tymi pędzącymi potworami 🙂

Inna widokowa kolejka to Happy Loops. Nawet najmłodszym dzieciom spodoba się na pewno karuzela wenecka Sissi z pięknymi konikami czy karuzela Super Pompa. Frajdą jest też przejażdżka Jeep Safari wśród kolorowych zwierząt! Śliczna jest dziecięca karuzela o nazwie Podniebne Statki, zaś widokowa jest przejażdżka Magic Fly. Na szalone dzieciaki czeka Crazy Bus 🙂

Energylandia
Energylandia

Strefa Familijna w Energylandii

Strefa Familijna w Energylandii zaprojektowana jest z myślą o całych rodzinach, odnajdziesz tu 17 atrakcji dla każdego, w tym Roller Coastery RMF Dragon (75 km/h), Boomerang, łódki Toffifee Kopalnia Złota i atrakcje wodne - bardzo lubiane Splash Battle i Vikking Ride oraz moja ulubiona atrakcja - Jungle Adventure czyli spływ krętą rzeką w "pontonie" 🙂 Bardzo podobna atrakcja powstała w 2020 roku w Legendii na Górnym Śląsku - Dolina Jagi. Wodną atrakcją jest też Anaconda, gdzie łodzią spływasz z dużej wysokości.

Energylandia Jungle Adventure
Energylandia Jungle Adventure

Oczywiście każdy uwielbia też samochody, w tej strefie czeka Moya Formuła Autodrom! A jeśli boisz się na żywo spróbować szybkich roller coasterów - warto wstąpić do Moya Planetarium, gdzie przejedziesz się pędzącym coasterem wirtualnie 🙂 Ciekawy jest też Monster House - interaktywny, nowoczesny dom strachów, w którym postrzelasz laserami.

Energylandia
Energylandia

Strefa Ekstremalna w Energylandii

Energylandia jest stworzona dla miłośników skrajnych emocji, stąd prym wiedzie tu Strefa Ekstremalna. Nazwa nie wzięła się znikąd, tutaj naprawdę czeka energia i moc - 10 atrakcji dla najodważniejszych śmiałków, w tym najwyższy mega coaster w Europie - czarny potwór Hyperion (szybkość 142 km/h, wysokość 77 m i spadek 80 m) czy rekordowy Speed Water Coaster - najwyższy wodny roller coaster na świecie.

Roller coaster Mayan oferuje przygodę z dużymi przeciążeniami 5G. Tutaj też czeka ulubiona przez Gości Moya Formuła - roller coaster, który do "setki" przyspiesza w 2-3 sekundy!

Energylandia
Energylandia

Smoczy Gród w Energylandii

Kolejna strefa Energylandii to Smoczy Gród, gdzie powstała słynna Zadra - nowy, drewniany rollercoaster sezonu 2019. To najwyższa i najszybsza na świecie hybrydowa kolejka górska typu hyper coaster. Jej prędkość to 121 km/h, wysokość ponad 63 m, a długość przejazdu 1316 m. Jeszcze Ci mało? poczuj to - 90 stopni nachylenia 🙂

W Smoczym Grodzie w Energylandii zaznasz klimatu kamiennych zamków i drewnianych chat oraz wszechobecnych smoków. Już na wstępie wita bardzo widokowa kolejka Dragon Adventure. Niezwykła kraina fantasy również oferuje roller coastery - Frida i Draken spodobają się zarówno dzieciom, jak i całym rodzinom. 

Smoczy Gród
Smoczy Gród

Water Park i Tropical Fun w Energylandii

Piątą Strefę stanowi Water Park Big Milk i Tropical Fun, który w 2020 roku wzbogacił się o nowe baseny i zjeżdżalnie. Strefa ta przenosi na tropikalną wyspę i 3 baseny z podgrzewaną wodą, o głębokości od 20 do 140 cm. Nawet malutkie dzieci znajdą więc tutaj swoje miejsce, z kolorowymi atrakcjami, często tryskającymi wodą!

Energylandia Water Park
Energylandia Water Park

Czeka tu również 13 zjeżdżalni, tak wysokich, że widocznych niemal z każdego zakątka Energylandii 🙂 A na piaszczystej plaży wokół basenów przygotowano 4.000 leżaków, klimatyczne parasole ze strzechy i intymne leżanki za zasłonami.

Energylandia Water Park
Energylandia Water Park

Aqualantis - zalane ruiny królestwa w Energylandii

Aqualantis to najnowsza strefa Energylandii, której otwarcie zaplanowano na 2021! Aqualantis stylizowane jest na starożytne zatopione miasto i zajmie sporą powierzchnię 6 hektarów. Pracowało przy niej ponad 1000 osób! Wraz z otwarciem nowej strefy premierę będzie miał Abyssus – kolejny, spektakularny roller coaster w Energylandii. To serce Aqualantis, ale dodatkowo odkryje on przed Wami aż 10 nowych atrakcji oraz wyjątkowe widowisko!

Aqualantis, autor Energylandia
Aqualantis, autor Energylandia

Abyssus – szokujący roller coaster

Abyssus to nowa kolejka w Energylandii, która na pewno stanie się hitem! To Double Launch Coaster typu Shockwave, złożony z 90.500 elementów, dość powiedzieć, że to mniej więcej tyle ile zostałoby wykorzystanych do zbudowania pięciu wieży Eiffla. Ciężar całej konstrukcji roller coastera to 815 ton, tyle co dwie średniej wielkości rakiety kosmiczne! Jeden wagonik waży 7 ton i zabiera jednocześnie 16 osób. Ale to nie koniec szokujących informacji. Kolejka nie wwozi na górę w sposób tradycyjny, pomału, bo wyciąg zastąpiono wystrzałem elektromagnetycznym. Moc Abyssusa to 5210 KM, to 7 silników bolidów Formuły naraz! Dlatego też Abyssus ma maksymalną prędkość 100 km/h! Tor jazdy ma 1316 metrów długości, 4 spektakularne inwersje, liczne zakręty i szybkie zmiany poziomów. Wzniesiesz się tutaj na wysokość ponad 38 metrów. I choć mkniesz ponad wodami i wodotryskami, nie będziesz mokry, ale z pewnością ten przejazd dobrze zapamiętasz 🙂

Aqualantis, autor Energylandia
Aqualantis, autor Energylandia

Aqualantis - królestwo oceanu!

Fabuła nowej krainy Energylandii nawiązuje do starożytnego Atlantis, które pewnego dnia całkowicie zalała olbrzymia fala. Niedawno odkrywcy odnaleźli ruiny metropolii i zbudowali stację pomp, której odwzorowanie można znaleźć w Abyssusie. Roller Coaster stylizowany jest na przepompownię służącą do odprowadzania wody z zatopionego królestwa. Z każdym krokiem wejdziesz w głąb historii tego wspaniałego miasta. Uliczki stylizowane na starożytną, morską krainę, a wszystko wykonane z najwyższą starannością. Aqualantis to miejsce, w którym na całe rodziny czekać będzie wiele niesamowitych atrakcji jakich jeszcze nie widzieliście.

10 nowych atrakcji w Aqualantis!

Nie tylko wielbiciele mocnych wrażeń znajdą coś dla siebie w nowej strefie Energylandii. Light Explorer to rodzinny boomerang roller coaster. Kolejka jedzie po torze w jedną stronę, a następnie wraca tyłem do kierunku jazdy. Kolejna nowa atrakcja to Grotto Expedition - ekspedycja łodziami widokowymi, których trasa wiedzie wśród tajemniczych jaskiń i położonej poza miastem wspaniałej lagunie. Energylandia pamięta również o najmłodszych , w Aqualantisie znajdziesz kilka mniejszych karuzel, np. Burning Engine, na której dzieci zasiądą za kierownicą wozu strażackiego i spróbują ugasić ogień. Inną atrakcją dla dzieci jest Submarine Dive – karuzela stylizowana na małe łodzie podwodne. W nowej części Parku znajdziemy również Water Works - wodny plac zabaw, a także karuzele interaktywne – Stormy Ship i Magic Pump. Będą też kaskaderskie pokazy Aquajump, czyli akrobatyczne skoki śmiałków do wody z wysokiej wieży. W Aqualantis zaprasza też rynek - miejsce spotkań, odpoczynku i wytchnienia, gdzie i dziś zapraszają punkty z przekąskami i słodkościami.

Aqualantis, autor Energylandia
Aqualantis, autor Energylandia

Pokazy specjalne w Energylandii

Energylandia to także spektakularne widowiska wśród nich Extreme Energylandia z ekipą kaskaderów jeżdżących super szybkimi samochodami, m.in. na dwóch kołach! Gorąco polecam, emocje sięgają zenitu 🙂

Na rodziny czekają też musicale i pokazy na scenach teatrów, gdzie występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący np. piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki. Wszystkie strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do Parku.

Energylandia Extreme Show
Energylandia Extreme Show

Zimowa Energylandia

Ale to nie wszystko, właściciele zapowiadają, że Energylandia będzie teraz otwarta również zimą, jako Winter Kingdom! Od listopada 2020 do stycznia 2021 park rozświetlą miliony lampek, a alejki wypełni zapach piernika. Wszystkie atrakcję będą działać standardowo, a ponadto dostępne będą: lodowisko, skutery śnieżne, świąteczne warsztaty, wioska Mikołaja oraz jarmark Bożonarodzeniowy.

Energylandia - historia

Budowa Parku Rozrywki Energylandia rozpoczęła się w 2013 roku, a jej otwarcie miało miejsce w 2014 roku! Już w następnym roku - 2015 otwarto tutaj 3 roller coastery: Pierwszy, w maju był Roller Coaster Energuś, w czerwcu Roller Coaster RMF Dragon i we wrześniu Roller Coaster Mayan. W 2016 roku otwarto czerwony Roller Coastera Formuła (który od 2020 roku stanowi Moya Formuła), a na drugie urodziny Energylandii - Water Park! Kolejny rok, 2017, to Circus Zone oraz Roller Coaster Boomerang.

Otwarcie sezonu 2018 to niezwykły Speed Water Coaster, ale w tym roku pojawiły się jeszcze Tropical Fun i czarny, widoczny z daleko Mega Coaster Hyperion (na 4. urodziny Energylandii). W 2019 roku Energylandia wzbogaciła się o nową, piękną i bardzo klimatyczną strefę Smoczy Gród z legendarną już Zadrą - drewnianym, ekstremalnym roller coasterem. W 2020 roku tworzy się strefa Aqualantis z szokującym Roller Coasterem Abyssus!

Smoczy Gród
Smoczy Gród

Energylandia  - wydarzenia

W Energylandii przez cały rok możemy liczyć na ciekawe imprezy plenerowe, które przyciągają licznie turystów. Pierwsza impreza w sezonie to Kinder Party z okazji Dnia Dziecka, w lipcu organizowane są Urodziny Energylandii, w wakacje odbywa się cały cykl Magic Night, we wrześniu Energylandia zaprasza na Oktoberfaest i Polską Złotę Jesień, w październiku na Halloween Time i Halloween Night, a zimą, jako nowość od 2020 roku - Winter Kingdom!

Energylandia - plany na przyszłość!

Obecne strefy Energylandii to nadal nie wszystko, w przyszłości obiekt ma zajmować obszar aż 200 hektarów! Wśród planów jest między innymi rozbudowa o kolejne krainy tematyczne, a w nich nowe roller coastery. Ponadto pojawi się również wiele innych atrakcji, kryty park wodny, restauracje, a także hotel. Nie ulega wątpliwości, że Polacy pokochali roller coastery i coraz częściej sięgają po ten typ rozrywki. Zator już teraz przyciąga miliony gości z całej Europy, którzy poszukują niecodziennego sposobu na spędzenie wolnego czasu.

Energylandia Moya Formuła
Energylandia Moya Formuła
Zalety
  • Rozległy teren z mnóstwem atrakcji
  • Wiele rollercoasterów, również te z najlepszej światowej półki
  • Różnorodne strefy i atrakcje dla osób w różnym wieku, nawet dla 2-latków
  • Duża dbałość o szczegóły i estetykę
  • Przemyślane i pięknie zaprojektowane oraz wykonane tematyczne scenerie
  • Piękna plaża z mnóstwem leżaków zadaszonych urokliwymi trzcinowymi parasolami
Wady
  • W weekendy kolejki do atrakcji
  • Ogólny hałas, co dodaje adrenaliny i klimatu, ale małym dzieciom może nieco przeszkadzać

W Zatorze od kilku już lat turystów zaprasza też Zatorland - kompleks parków rozrywki z dinozaurami na czele i unikatową mitologią.

Energylandia Moya Formuła
Energylandia Moya Formuła
Energylandia
Energylandia
Moya Formuła Autodrom

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Codziennie 10.00-18.00
Wakacje codziennie 10.00-20.00
Bilety: normalny 139 zł, ulgowy 89 zł, dzieci do 3 lat 1 zł
Parking: 5 zł za cały dzień
Gastronomia i WC: wiele punktów w parku
Dostępność dla wózków: obiekt dostępny

Adres

EnergyLandia
al. 3-go maja 2, Zator
tel. 33/ 486-15-00
http://energylandia.pl

GPS: 49°59'58N, 19°24'37E

Zator noclegi

Zator to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°59'58N, 19°24'37E
21 styczeń 2020
09 luty 2021
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Alaa
17 kwiecień 2021 11:59
Jest to miejsce dla wszystkich lubiących dreszczyk emocji. Bardzo dużo atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie.
Izunnia.Kania
15 kwiecień 2021 10:40
Genialne miejsce z mnóstwem atrakcji dla wszystkich. Rozbudowana baza gastronomiczna, duży wybór różnorodnych dań. Park Wodny rewelacja.
Sander
14 kwiecień 2021 14:23
Park rewelacja, co roku coś nowego, park cały czas się rozrasta. Teraz znowu otwierają nową strefę! Warto pojechać! Mnóstwo atrakcji dla dorosłych ale i dla dzieci. Nawet tych małych. Adrenalina zapewniona!
Oleczka
11 kwiecień 2021 15:07
Miejsce warte swojej ceny. Człowiek szukający wrażeń i adrenaliny na pewno się tutaj odnajdzie.
lidia.slo
10 kwiecień 2021 16:50
Wspaniałe miejsce! Chce się tam wracać od paru lat jesteśmy co roku. Super się rozwijają!
Hania
08 kwiecień 2021 14:31
Bardzo przyjemnie, wesoło i rodzinnie! Dorośli zachwyceni, dzieci jeszcze bardziej. Mnóstwo atrakcji nie zależnie od wieku.
Małgorzata
06 kwiecień 2021 14:13
Fantastyczne miejsce na wyjazd całą rodziną, każdy niezależnie od wieku znajdzie dla siebie atrakcje, które dostarcza niezapomnianych wrażeń
Miranda.kokrel
05 kwiecień 2021 13:03
Miejsce warte polecenia! Dużo atrakcji dla osób w każdym wieku. I dzieci i dorośli spędzą tu fantastyczny cały dzień! Jeździmy już 3 rok z rzędu, nie wyobrażamy sobie żeby i w tym roku mogłoby nas nie być!
Nadia
01 kwiecień 2021 09:47
Wspaniałe miejsce. Warto przyjechać na dwa dni dużo kolejek dla dużych i małych. Baseny w lecie to jedna z zalet Energylandi!
Zuzanna
31 marzec 2021 11:50
Najbardziej kolorowy i magiczny park w jakim byłam. Jest bardzo czysto i pracownicy są mili! Jeden dzień to za mało, atrakcji jest mnóstwo!
Zuzanna
30 marzec 2021 16:14
Co roku zabieramy córkę na urodziny. Ma bilet za 1 zł. Będziemy korzystać z tej promocji jeszcze trochę :-) Ciekawa inicjatywa spędzić jeden dzień w drodze na wakacje. Polecamy
MiniqaMM
30 marzec 2021 15:11
Świetnie miejsce dla całej rodziny. Polecam wszystkim!
Ana Pes
29 marzec 2021 12:40
Doskonałe miejsce dla całej rodziny. Począwszy od malutkich dzieci po mega ekstremalne atrakcje! Bardzo polecam! Super wspomnienie! Wrócę na pewno!
janu
27 marzec 2021 15:10
Super zabawa i super rozrywka dla dzieci i całej rodzinki , mnóstwo atrakcji , serdecznie polecam.
alka
27 marzec 2021 14:38
Zeszłej jesienni odwiedziłam to miejsce wraz z grupą znajomych. Niezapomniana adrenalina, ogrom atrakcji oraz świetne pokazy kaskaderskie. Szczerze polecam
Marika
26 marzec 2021 16:18
Najlepsze wakacje na jakich byliśmy. Wracając z Zakopanego do domu miłe zaskoczenie brak kolejek i świetne gofry!
Katarzyna
26 marzec 2021 15:22
Najlepsze miejsce w Polsce pod względem rozrywki!!! :) Polecam serdecznie całym rodzinkom.
Angemon
26 marzec 2021 14:10
Super miejsce dla wszystkich :). Z pewnością nie raz tu wrócimy :)
Kinga
26 marzec 2021 11:08
Rodzice, miejsce jest mega, w Energylandii jesteśmy bardzo często( mamy bilet całoroczny - polecam opłaca się). Nasz w zeszłym roku jeszcze dwulatek zakochał się w tym miejscu a szczególnie w Bajkolandii.
Patrycja Wojtaszczyk
26 marzec 2021 10:59
Wyjazd zaliczony do udanych, adrenalina skutecznie podniesiona
Kristoff
26 marzec 2021 10:51
Nawet nie wyobrażacie sobie jak cudownym miejsce jest Energylandia! Całą rodziną z małymi i dużymi dziećmi można spędzić tu dzień, a nawet dwa! :)))
Dominika Seweryn
26 marzec 2021 10:42
Świetne miejsce na spędzenie weekendu ze znajomymi!:)
JUSTYNA DZIEDZIC
26 marzec 2021 10:37
Wspaniale miejsce. Polecam każdemu. Hyperion wymiata!
Mountainfreak
13 sierpień 2020 09:13
Coś pięknego. Cały dzień pełny atrakcji adrenaliny. Dla dzieci polecam Zatorland, ale nie w upła, bo nie ma się gdzie za bardzo schować, no może w części z dinozaurami :)
Anna Piernikarczyk
09 czerwiec 2020 09:47
Cudowne miejsce na rodzinną rekreację i rozrywkę. Sporo coasterów, ale to i tak tylko namiastka tego, co oferuje cała Energylandia :) Gorąco polecam przekonać się o tym na własnej skórze :)
Kamila Dura
10 styczeń 2017 10:48

Kiedy byliśmy pierwszy raz z dzieciakami,bardzo martwiłam się jako opiekun grupy gimnazjalnej (dopiero zaczynałam pracę) jak dzieci będą się zachowywały.Przecież to taka duża powierzchnia. Mozna się zgubic,poza tym podopieczni nie zawsze zachowują sie tak jak należy.Przeżyłam takie wielkie zaskoczenie tam na miejscu.Raz ,że jest przepięknie a dwa dzieciom w ogole do glowy nie przyszlo psocic.Były tak zachwycone oraz zajęte korzystaniem z atrakcji .Chciałabym powiedziec wszystkim nauczycielom,którzy obowiają się przyjechać z młodzieża,że trzeba podejsc do wyjazdu na luzie.Dzieciaczki nie beda mialy czasu na dokazywanie,one będa sie poprostu świetnie bawic.Wszystkim wam zostaną piękne wspomnienia.Pozdrawiam i oczywiscie polecam

Gabriela Brodzik
17 marzec 2015 21:29

Super miejsce polecam

Kinga Łomaz
12 listopad 2014 10:10

Jak dla mnie mega! :)

Wystrój halloween robił swoje - zabrałabym sobie takiego konika do domu! :D Kościotrupka <3

Katarzyna Gromada
12 listopad 2014 10:09

Super! Polecam każdemu kto ma ochotę na trochę rozrywki w tej szaruwie :D

Energylandia na blogu

Nowa strefa w Energylandii - Aqualantis już w 2021!

Aqualantis to najnowsza strefa Energylandii, której otwarcie zaplanowano na ten rok! Aqualantis stylizowane jest na starożytne zatopione miasto i zajmie sporą powierzchnię 6 hektarów. Pracowało przy niej ponad 1000 osób! Wraz z otwarciem nowej strefy premierę będzie miał Abyssus – kolejny, spektakularny roller coaster w Energylandii. To serce Aqualantis, ale dodatkowo odkryje on przed Wami aż 10 nowych atrakcji oraz wyjątkowe widowisko!

09 luty 2021 10:32

Szukasz energii i pozytywnych wrażeń? Szukasz Energylandii :)

Nie bez przyczyny to już nasza druga wizyta w Energylandii w tym roku. Spodobała mi się ta zabawa pełna emocji 🙂 A do tego była świetna okazja - wielkie otwarcie Moya Formuła z pędzącym roller coasterem w roli głównej. Nam natomiast bardzo przypadła do gustu Moya Formuła Autodrom 🙂

Zobacz naszą relację z tego energetycznego miejsca, pełnego barw i atrakcji, również tych idealnych na upalne dni!

12 sierpień 2020 13:26

Poznaj najlepsze roller coastery w Energylandii!

Lubisz coastery? A próbowaliście już wszystkich roller coasterów w Energylandii ? Jest ich tu 15, ale dziś chcę Wam przedstawić najlepszą piątkę! Koniecznie trzeba spróbować mega wrażeń, jakie oferują podczas przejazdów. Dech zapiera w piersi!

Oto Top 5 najszybszych Roller Coasterów w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze! Warto je poznać z bliska!

05 sierpień 2020 15:01
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację