Wisła Jawornik, Roman Świątkowski

Wisła Jawornik

(4.1 głosów: 14)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Wisła Jawornik (454 m n.p.m.) to wypoczynkowa dzielnica, osiedle Wisły, leżące w dolinie potoku Jawornik. Z przystanku PKS rozpoczyna się czarny szlak turystyczny prowadzący na skrzyżowanie szlaków turystycznych i łączący się z Głównym Szlakiem Beskidzkim im K. Sosnowskiego na Przełęczy Beskidek (680 m n.p.m.).

Z przystanku rozpoczyna się także niebieski pieszy szlak turystyczny prowadzący do turystycznego schroniska PTTK na Soszowie. Na stokach Soszowa w Wiśle Jawornik działa Stacja Narciarska z wyciągiem krzesełkowym oraz jednym z niewielu w kraju wyciągiem orczykowym o linii łamanej.

Wisła Jawornik, Roman Świątkowski
Wisła Jawornik, Roman Świątkowski


Adres

Wisła Jawornik
ul. Jawornik i inne, Wisła

GPS: 49°39'21N, 18°49'28E

Wisła noclegi

Wisła to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Beskid Śląski Wisła
Mniej istotna
szlaki dzielnice
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało już 4 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022