Wisła Jawornik
ul. Jawornik i inne, Wisła

49°39'21" N, 18°49'28" E

Wisła Jawornik (454 m n.p.m.) to wypoczynkowa dzielnica, osiedle Wisły, leżące w dolinie potoku Jawornik. Z przystanku PKS rozpoczyna się czarny szlak turystyczny prowadzący na skrzyżowanie szlaków turystycznych i łączący się z Głównym Szlakiem Beskidzkim im K. Sosnowskiego na Przełęczy Beskidek (680 m n.p.m.).Z przystanku rozpoczyna się także niebieski pieszy szlak turystyczny prowadzący do turystycznego schroniska PTTK na Soszowie. Na stokach Soszowa w Wiśle Jawornik działa Stacja Narciarska z wyciągiem krzesełkowym oraz jednym z niewielu w kraju wyciągiem orczykowym o linii łamanej.

Wisła Jawornik

Wisła noclegi

Wisła to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70913 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020