Termy Bolesławiec, pitik@bok.boleslawiec.pl

Termy Bolesławiec

(5 głosów: 1)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Termy Bolesławiec czyli dawne Miejskie Zakłady Kąpielowe to budynek, który powstał w dwóch fazach. Starsza część budowli, wzniesiona w stylu neorenesansu włoskiego, sprawowała funkcję ekskluzywnej łaźni, której komfort porównywano do powstających tego typu obiektów we Wrocławiu.Po kilkunastu latach obiekt rozbudowano dodając halę basenową. W budynku mieściła się nowoczesna rzymska łaźnia parowa, sala do ćwiczeń oraz basen o wymiarach 10 na 20 metrów. Wnętrze wyłożono kaflami w kolorze morskiej zieleni.

Obecnie obiekt pełni rolę centrum SPA. W swojej ofercie posiada: basen solankowy, basen rekreacyjny z możliwością wykonywania masażu, kabinę masazu, leżanki powietrzne, mały basen, jacuzzi, Słoneczną Łąkę, sauny (suchą, mokrą, parową), lodownię, a także gabinety SPA, odnowy biologicznej, salę cardio, solarium, salę ćwieczeń oraz grotę solną o mikroklimacie zbliżonym do panującego nad morzem.Termy Miejskie
ul. Zgorzelecka 52, Bolesławiec
tel. 75/ 730-13-29, 730-095-104
termy.solankowe@mosir.boleslawiec.pl
http://termyboleslawiec.pl
Godziny zwiedzania: pn-nd 8.00-22.00

 Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–22:00
  • wtorek: 08:00–22:00
  • środa: 08:00–22:00
  • czwartek: 08:00–22:00
  • piątek: 08:00–22:00
  • sobota: 08:00–22:00
  • niedziela: 08:00–22:00

Bolesławiec miasto ceramiki noclegi

Bolesławiec miasto ceramiki to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
51°15'51N, 15°33'44E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021