Szlaki w Rymanowie, mokunka

Szlaki spacerowe w Rymanowie

(4.2 głosów: 14)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Piękny krajobraz oraz warunki naturalne Rymanowa i okolic stwarzają doskonałe możliwości rozwoju turystyki pieszej. Dlatego Nadleśnictwo Rymanów Zdrój wyszło naprzeciw oczekiwaniom turystów i wytyczyło szereg tras, ścieżek oraz szlaków do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, a nawet konnej.

Szlaki te są idealne dla turystów, ale również kuracjuszy, którzy w Rymanowie poprawiają swą kondycję, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Wędrójąc trasami mamy okazję poznawać kulturę i historię regionu, m.in. zabytki architektury drewnianej, przydrożne krzyże, figurki i kapliczki.

Rymanów, mokunka
Rymanów, mokunka


Szlaki Nadleśnictwa Rymanów

Szlaki turystyczne Nadleśnictwa Rymanów Zdrój są oznakowane dokładnie i w sposób dobrze widoczny dla turystów. Na trasach spotkamy szereg tablic dydaktycznych, opowiadających o bogatej florze i faunie regionu. Przy trasach powstały też drewniane miejsca piknikowe, często zadaszone, dobrze wkomponowane w otaczający teren.

Trasy spacerowe w Nadleśnictwie są zamknięte dla ruchu kołowego, toteż można nimi podążając w ciszy i spokoju, podziwiając piękno otaczającej nas przyrody. Większość szlaków typowo spacerowych jest dostępnych również zimą, gdyż są odśnieżane. Nadają się też dla narciarzy biegowych oraz na organizację kuligów.

Trasy Nadleśnictwa w Rymanowie, mokunka
Trasy Nadleśnictwa w Rymanowie, mokunka


Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Szlaki spacerowe w Nadleśnictwie Rymanów, mokunka
Rymanów
Szlaki turystyczne
Normalna
szlaki turystyczne
49°34'10N, 21°51'58E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022