Szlaki w Rymanowie, mokunka

Szlaki spacerowe w Rymanowie

(4.2 głosów: 14)

Piękny krajobraz oraz warunki naturalne Rymanowa i okolic stwarzają doskonałe możliwości rozwoju turystyki pieszej. Dlatego Nadleśnictwo Rymanów Zdrój wyszło naprzeciw oczekiwaniom turystów i wytyczyło szereg tras, ścieżek oraz szlaków do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, a nawet konnej.Szlaki te są idealne dla turystów, ale również kuracjuszy, którzy w Rymanowie poprawiają swą kondycję, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Wędrójąc trasami mamy okazję poznawać kulturę i historię regionu, m.in. zabytki architektury drewnianej, przydrożne krzyże, figurki i kapliczki.

Trasy Nadleśnictwa w Rymanowie, mokunka
Trasy Nadleśnictwa w Rymanowie, mokunka

Szlaki Nadleśnictwa Rymanów

Szlaki turystyczne Nadleśnictwa Rymanów Zdrój są oznakowane dokładnie i w sposób dobrze widoczny dla turystów. Na trasach spotkamy szereg tablic dydaktycznych, opowiadających o bogatej florze i faunie regionu. Przy trasach powstały też drewniane miejsca piknikowe, często zadaszone, dobrze wkomponowane w otaczający teren.Trasy spacerowe w Nadleśnictwie są zamknięte dla ruchu kołowego, toteż można nimi podążając w ciszy i spokoju, podziwiając piękno otaczającej nas przyrody. Większość szlaków typowo spacerowych jest dostępnych również zimą, gdyż są odśnieżane. Nadają się też dla narciarzy biegowych oraz na organizację kuligów.

Szlaki spacerowe w Nadleśnictwie Rymanów, mokunka
Szlaki spacerowe w Nadleśnictwie Rymanów, mokunka

Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Rymanów
Szlaki turystyczne
Normalna
szlaki turystyczne
49°34'10N, 21°51'58E
13 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację