Szeroki Wierch w Bieszczadach, Maciej A

Szeroki Wierch w Bieszczadach

(4.8 głosów: 33)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Szeroki Wierch (1268 m.n.p.m.) to szczyt w Bieszczadach, a w zasadzie zgodnie z nazwą rozległy grzbiet ciągnący się od Ustrzyk Górnych i wyprowadzający aż pod szczyt Tarnicy.W dolnych partiach Szeroki Wierch jest zalesiony, w górnych trawiasty. Poprowadzony tędy czerwony szlak turystyczny - fragment Głównego Szlaku Beskidzkiego, oferuje bogate widoki, zwłaszcza w kierunku Połonin: Caryńskiej i Wetlińskiej.

widoki z Szerokiego Wierchu, Maciej A
widoki z Szerokiego Wierchu, Maciej A

Dojście na Szeroki Wierch

- Szlak czerwony z Ustrzyk Górnych, 2h 30 minut- Szlak niebieski z Wołosatego, 2h10 minut

widoki z Szerokiego Wierchu, Maciej A
widoki z Szerokiego Wierchu, Maciej A

- Szlak czerwony z Wołosatego przez Halicz i Rozsypaniec, 4h 45 minut- Szlak niebieski z Widełek, 4h 20 minut

widoki z Szerokiego Wierchu, Maciej A
widoki z Szerokiego Wierchu, Maciej A

Szeroki Wierch w Bieszczadach na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Ustrzyków Górnych wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Ustrzyki Górne noclegi

Ustrzyki Górne to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
widoki z Szerokiego Wierchu, Maciej A
Ustrzyki Górne Bieszczady
Szczyty i punkty widokowe
Normalna
punkty widokowe szczyty
49°4'46N, 22°43'24E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021