Studencka Baza Namiotowa Łopienka

Studencka Baza Namiotowa Łopienka

Studencka Baza Namiotowa "Łopienka" w Łopience koło Cisnej położona jest w środku bieszczadzkiego lasu, w dolinie Łopienki, nieopodal cerkwi. Otaczają ją szczyty: Łopiennik, Jamy i Korbani. Początki bazy datuje się na lata 80-te XX wieku, chociaż już w latach 60-tych powstały pierwsze podwaliny bazy.Studencka Baza Namiotowa "Łopienka" działa tylko latem, zakwaterowania szukać tu można w namiotach bazowych lub dla osób z własnym mobilnym "domem" na polu namiotowym. Kuchnia znajduje się pod wiatą, podobnie jak kominek i piec. Łazienki i wody należy szukać w okolicach strumyka. Zasięgu, prądu i sklepów tutaj nie uświadczysz.Studencka Baza Namiotowa "Łopienka"
tel. 536-999-206
sbnlopienka@gmail.com
http://lopienka.pl

Bieszczady noclegi

Bieszczady to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
trampinthevoid Wędrowiec 206 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020