Studencka Baza Namiotowa Łopienka, trampinthevoid

Studencka Baza Namiotowa Łopienka

(4.2 głosów: 6)

Studencka Baza Namiotowa "Łopienka" w Łopience koło Cisnej położona jest w środku bieszczadzkiego lasu, w dolinie Łopienki, nieopodal cerkwi. Otaczają ją szczyty: Łopiennik, Jamy i Korbani. Początki bazy datuje się na lata 80-te XX wieku, chociaż już w latach 60-tych powstały pierwsze podwaliny bazy.Studencka Baza Namiotowa "Łopienka" działa tylko latem, zakwaterowania szukać tu można w namiotach bazowych lub dla osób z własnym mobilnym "domem" na polu namiotowym. Kuchnia znajduje się pod wiatą, podobnie jak kominek i piec. Łazienki i wody należy szukać w okolicach strumyka. Zasięgu, prądu i sklepów tutaj nie uświadczysz.

Studencka Baza Namiotowa "Łopienka"
tel. 536-999-206
sbnlopienka@gmail.com
http://lopienka.plBieszczady noclegi

Bieszczady to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Bieszczady
Schroniska turystyczne
Normalna
schroniska
49°15'20N, 22°21'48E
09 luty 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację