, mokunka

Statek Dragon w Gdyni

(4.3 głosów: 51)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Na gdyńskim nadbrzeżu, niedaleko Oceanarium cumuje statek Dragon. Jest to piękny, drewniany, finezyjnie i z dbałością o szczegóły wykonany statek, stylizowany na piracką fregatę. Zaopatrzony jest w armatki i lunety, zgodnie z prawdę historyczną, w skali 1:1.Statek Dragon w Gdyni wzbudza zainteresowanie nie mniejsze niż cumujące niedaleko Dar Pomorza, Dar Młodzieży oraz ORP Błyskawica. Patrząc na statek Dragon, na myśl przychodzą podróże Magellana lub dla tych, którzy wolę kino od książek "Piraci z Karaibów".

Rejsy statkiem Dragon

Starek Dragon oferuje ciekawe rejsy i imprezy dla dzieci na swym pokładzie. Dla tych, którzy nie lubią pływania możliwe jest tylko zwiedzanie oraz fotki przy tej romantycznej, niezwykłej fregacie.Ciekawostką jest to, że na pokładzie, przy odrobinie szczęścia no i oczywiście po uiszczeniu opłaty za rejs można spotkać pirata! Z przepaską na oku i pistoletem za pasem. Wygląda groźnie, ale wzbudza powszechnę sympatię.

Statek Wycieczkowy Dragon
Aleja Jana Pawła II
Skwer Kościuszki, Nabrzeże Pomorskie, Gdynia
tel. 785-989-183, 507-969-183
info@dragon-dragon.com.pl
www.dragon-dragon.com.plStatek Dragon w Gdyni na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Gdyni wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
54°31'9N, 18°33'18E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021