Na gdyńskim nadbrzeżu, niedaleko Oceanarium cumuje statek Dragon. Jest to piękny, drewniany, finezyjnie i z dbałością o szczegóły wykonany statek, stylizowany na piracką fregatę. Zaopatrzony jest w armatki i lunety, zgodnie z prawdę historyczną, w skali 1:1.Statek Dragon w Gdyni wzbudza zainteresowanie nie mniejsze niż cumujące niedaleko Dar Pomorza, Dar Młodzieży oraz ORP Błyskawica. Patrząc na statek Dragon, na myśl przychodzą podróże Magellana lub dla tych, którzy wolę kino od książek "Piraci z Karaibów".

Rejsy statkiem Dragon

Starek Dragon oferuje ciekawe rejsy i imprezy dla dzieci na swym pokładzie. Dla tych, którzy nie lubią pływania możliwe jest tylko zwiedzanie oraz fotki przy tej romantycznej, niezwykłej fregacie.

Ciekawostką jest to, że na pokładzie, przy odrobinie szczęścia no i oczywiście po uiszczeniu opłaty za rejs można spotkać pirata! Z przepaską na oku i pistoletem za pasem. Wygląda groźnie, ale wzbudza powszechnę sympatię.Statek Wycieczkowy Dragon
Aleja Jana Pawła II
Skwer Kościuszki, Nabrzeże Pomorskie, Gdynia
tel. 785-989-183, 507-969-183
info@dragon-dragon.com.pl
www.dragon-dragon.com.pl

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 217837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021