Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Stacja Narciarska Laworta-Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych

Stacja Narciarska Laworta-Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych

Stacja Narciarska "Gromadzyń" posiada dwa 2-osobowe wyciągi orczykowe, 1 wyciąg talerzykowy o długości 300 metrów i wyciąg mały o długości 200 metrów. Stacja Laworta dysponuje koleją linową.

Stoki zabezpieczane są przez ratowników bieszczadzkiej grupy GOPR. Na stoku znajdują się 3 trasy - oświetlone, sztucznie dośnieżane i ratrakowane:1. Trasa o długości 750 m - homologacja "FIS" na slalom
2. Trasa o długości 800 m
3. Trasa o długości 900 m

Stacja narciarska w Ustrzykach Dolnych dodatkowo dysponuje wypożyczalniami i serwisem sprzętu narciarskiego oraz szkołami narciarskimi.

Stacja narciarska „Gromadzyń”
tel. 13/ 461-14-37

Stacja narciarska „Laworta”
tel. 13/ 461-17-85 lub 781-513-332
http://ustrzyki-narty.pl Ustrzyki Dolne noclegi

Ustrzyki Dolne to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136350 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020