Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
54°16'8" N, 16°4'55" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Skansen Izba Rybacka zwane również Muzeum Rybactwa Morskiego w Unieściu koło Mielna, to bardzo ciekawe Muzeum związane z tradycjami regionu. Powstało zaledwie w 2014 roku, na bazie sprzętów i pamiątek zebranych przez prywatnego kolekcjonera.Eksponatów, które gromadził w domu było już tak wiele, że postarał się dla nich o wlaściwe "lokum". Tak powstał skansen. Łatwo do niego trafić, ponieważ znajduje się tuż obok przystani rybackiej oraz wędzarni ryb.Skansen w Unieściu jest czynny tylko w sezonie od maja do września.

Skansen Izba Rybacka
ul. Rybacka 10, Unieście
tel. 600-555-333
kontakt@skansenrybacki-uniescie.pl
http://skansenrybacki-uniescie.pl

Mielno noclegi

Mielno to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134499 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020