Ścieżka Tropem przyrody w Urszulinie, Joanna

Ścieżka Tropem przyrody w Urszulinie

(4.5 głosów: 2)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Ścieżka edukacyjna „Tropem przyrody” znajduje się na terenie ogrodu dydaktycznego przy Ośrodku Dydaktyczno - Administracyjnym Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie. Została utworzona głównie dla dzieci, osób starszych i wszystkich innych, którzy nie mogą lub nie chcą wybrać się na dłuższe trasy. Dla tych, którzy poruszają się po szlakach wytyczonych w okolicy, może być ciekawym wstępem lub podsumowaniem wędrówki.

Miniaturowej długości ścieżka wyposażona jest w różne urządzenia edukacyjne, które przybliżają atrakcje przyrodnicze Poleskiego Parku Narodowego. Zwiedzający mogą zapoznać się z wybranymi gatunkami zwierząt żyjących w Parku, a zwłaszcza dużo dowiedzieć się o żółwiach błotnych. Będąc w Urszulinie warto odwiedzić też Ośrodek Ochrony Żółwia Błotnego mieszczący się w siedzibie Poleskiego Parku Narodowego.Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Adres

Ścieżka Tropem przyrody
Poleski Park Narodowy
ul. Lubelska 3a, Urszulin

GPS: 51°23'14N, 23°11'30E

Łęczna noclegi

Łęczna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Łęczna
Normalna
ścieżki dydaktyczne ścieżki przyrodnicze
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022