Ścieżka Tropem przyrody w Urszulinie, Joanna

Ścieżka Tropem przyrody w Urszulinie

(5 głosów: 1)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Ścieżka edukacyjna „Tropem przyrody” znajduje się na terenie ogrodu dydaktycznego przy Ośrodku Dydaktyczno - Administracyjnym Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie. Została utworzona głównie dla dzieci, osób starszych i wszystkich innych, którzy nie mogą lub nie chcą wybrać się na dłuższe trasy. Dla tych, którzy poruszają się po szlakach wytyczonych w okolicy, może być ciekawym wstępem lub podsumowaniem wędrówki.Miniaturowej długości ścieżka wyposażona jest w różne urządzenia edukacyjne, które przybliżają atrakcje przyrodnicze Poleskiego Parku Narodowego. Zwiedzający mogą zapoznać się z wybranymi gatunkami zwierząt żyjących w Parku, a zwłaszcza dużo dowiedzieć się o żółwiach błotnych. Będąc w Urszulinie warto odwiedzić też Ośrodek Ochrony Żółwia Błotnego mieszczący się w siedzibie Poleskiego Parku Narodowego.

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Adres

Ścieżka Tropem przyrody
Poleski Park Narodowy
ul. Lubelska 3a, Urszulin

GPS: 51°23'14N, 23°11'30E

Łęczna noclegi

Łęczna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
51°23'14N, 23°11'30E
21 październik 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację