Ścieżka Tropem przyrody w Urszulinie

Ścieżka Tropem przyrody w Urszulinie

Ścieżka Tropem przyrody
Poleski Park Narodowy
ul. Lubelska 3a, Urszulin

51°23'14" N, 23°11'30" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Ścieżka edukacyjna „Tropem przyrody” znajduje się na terenie ogrodu dydaktycznego przy Ośrodku Dydaktyczno - Administracyjnym Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie. Została utworzona głównie dla dzieci, osób starszych i wszystkich innych, którzy nie mogą lub nie chcą wybrać się na dłuższe trasy. Dla tych, którzy poruszają się po szlakach wytyczonych w okolicy, może być ciekawym wstępem lub podsumowaniem wędrówki.Miniaturowej długości ścieżka wyposażona jest w różne urządzenia edukacyjne, które przybliżają atrakcje przyrodnicze Poleskiego Parku Narodowego. Zwiedzający mogą zapoznać się z wybranymi gatunkami zwierząt żyjących w Parku, a zwłaszcza dużo dowiedzieć się o żółwiach błotnych. Będąc w Urszulinie warto odwiedzić też Ośrodek Ochrony Żółwia Błotnego mieszczący się w siedzibie Poleskiego Parku Narodowego.Łęczna noclegi

Łęczna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Joanna Krajtroter 68768 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121619 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020