Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ścieżka Słonecznikowy Trakt II

Ścieżka Słonecznikowy Trakt II

"Słonecznikowy trakt II"  to ścieżka edukacyjna powstała dzięki fundacji "Kaszubskie słoneczniki". Stanowi ona kontynuację ścieżki przyrodniczo-historycznej "Słonecznikowy trakt" wiodący z Nożyna do Gogolewka, które jest Słonecznikową wsią.Druga część trasy prowadzi z Gogolewka do wsi Dobra i wokół jeziora Dobrskiego. Trasę oraz jej kolejne punkty przygotowano we współpracy z Nadleśnictwem Łupawa. Długość ścieżki wynosi 6 km, umieszczono na niej 8 przystanków - tablic informacyjnych.Kaszuby noclegi

Kaszuby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1126300 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020