Ścieżka Śladami średniowiecza w Lęborku, Danusia

Ścieżka Śladami średniowiecza w Lęborku

(4 głosów: 7)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Ścieżka turystyczna "Śladami średniowiecza" w Lęborku wiedzie wzdłuż dawnych murów obronnych i obiektów zabytkowych miasta. Jest doskonale zobrazowana i przedstawiona na tablicach informacyjnych w centrum miasta.

Wędrując średniowieczną trasą mijamy między innymi Sanktuarium św. Jakuba, Basztę Oszkloną, Basztę Bluszczową, Basztę nr 27, Basztę Bractwa Rycerskiego, Basztę kwadratową, Ratusz Miejski, Dom Paula Nipkowa, Dom Młynarza, spichlerz solny i dawny zamek krzyżacki.Większość obiektów jest wspaniale zrekonstruowana, odnowiona i opisana lub oznakowana, co czyni trasę jeszcze bardziej interesującą i godną polecenia na spacer po mieście.

Adres

Ścieżka Śladami średniowiecza
ul. Basztowa, ul. Przyzamcze i inne, Lębork

GPS: 54°32'41N, 17°45'6E

Ścieżka Śladami średniowiecza w Lęborku na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Lęborka, leżąc wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Lębork noclegi

Lębork to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Lębork Kaszuby
Szlaki turystyczne
Normalna
szlaki trasy miejskie
54°32'41N, 17°45'6E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021