Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach

Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach

Schronisko PTTK "Odrodzenie" znajdujące się na Przełęczy Karkonoskiej w Karkonoszach (Śląski Grzbiet), zostało utworzone w 1928 roku. Budynek schroniska leży na wysokości 1236 m n.p.m, na czerwonym Głównym Szlaku Sudeckim zwanym również drogą Przyjaźni Polsko-Czeskiej.Sprzed Schroniska Odrodzenie podziwiać można rozległą panoramę Kotliny Jeleniogórskiej oraz okolicznych wzniesień np. Wielkiego Szyszaka. Schronisko oferuje turystom całodzienne wyżywienie oraz noclegi w pokojach 2, 3 i wieloosobowych w standardzie turystycznym lub w pokojach 1 i 2–osobowych z łazienkami.

Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach
Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach


Schronisko Odrodzenie to obecnie jedno z największych schronisk w Karkonoszach.

Schronisko Odrodzenie
ul. Karkonowska 1, Przesieka
www.schroniskoodrodzenie.com

Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach
Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach

Karkonosze noclegi

Karkonosze to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70713 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134085 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pałac Pakoszów

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020