Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach, Roman Świątkowski

Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach

(4.4 głosów: 27)

Schronisko PTTK "Odrodzenie" znajdujące się na Przełęczy Karkonoskiej w Karkonoszach (Śląski Grzbiet), zostało utworzone w 1928 roku. Budynek schroniska leży na wysokości 1236 m n.p.m, na czerwonym Głównym Szlaku Sudeckim zwanym również drogą Przyjaźni Polsko-Czeskiej.Sprzed Schroniska Odrodzenie podziwiać można rozległą panoramę Kotliny Jeleniogórskiej oraz okolicznych wzniesień np. Wielkiego Szyszaka. Schronisko oferuje turystom całodzienne wyżywienie oraz noclegi w pokojach 2, 3 i wieloosobowych w standardzie turystycznym lub w pokojach 1 i 2–osobowych z łazienkami.

Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach, Roman Świątkowski
Schronisko Odrodzenie w Karkonoszach, Roman Świątkowski

Schronisko Odrodzenie to obecnie jedno z największych schronisk w Karkonoszach.Schronisko Odrodzenie
ul. Karkonowska 1, Przesieka
www.schroniskoodrodzenie.com

Karkonosze noclegi

Karkonosze to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Karkonosze
Schroniska turystyczne
Normalna
schroniska górskie schroniska
50°45'49N, 15°38'23E
24 luty 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację