Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Schronisko PTTK Andrzejówka położone jest w Górach Kamiennych w Sudetach Środkowych, na Przełęczy Trzech Dolin pod szczytem Waligóry (936 m n.p.m.) należącym do Korony Gór Polski.Andrzejówka została otwarte 21 października 1933 a dzisiaj w rankingu schronisk górskich drewniana klimatyczna Andrzejówka zajmuje czołowe miejsce. Od 1978 roku odbywa się tutaj narciarski Bieg Gwarków.Dojście do Andrzejówki

Przy schronisku krzyżują się liczne piesze szlaki turystyczne, można też tutaj dojechać komunikacją miejską w Wałbrzycha

- szlak czerwony z Jedliny, Główny Szlak Sudecki im. M. Orłowicza

- szlak żółty, z Głuszycy- szlak zielony, z Wałbrzycha

- szlak niebieski, z Mieroszowa

Schronisko PTTK Andrzejówka
Rybnica Leśna, Mieroszów
tel. 74/ 842-48-83
http://andrzejowka.com.pl

Wałbrzych noclegi

Wałbrzych to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Tadeusz Walkowicz Krajtroter 68331 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1128306 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pałac Pakoszów
Pałac Ławica
Pałac Kamieniec
Hotel Niemcza Spa
KOLONIA LEŚNA

Wasze opinie

Avatar użytkownika
aggi Łukasik Domator 8 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2016-09-30 na

Lubię to miejsce :) Darmowy parking, dobre jedzenie, sporo szlaków turystycznych w okolicy, w tym większość nadaje się dla ludzi z dziećmi.

Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020