Samochodowy Szlak Turystyczny w Nysie, mokunka

Samochodowy Szlak Turystyczny w Nysie

(4.3 głosów: 6)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Samochodowy Szlak Turystyczny na Ziemi Nyskiej to bardzo interesujące przedsięwzięcie, powstałe z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Nysie, w 2007 roku. Ma ono na celu promowanie tego pięknego przygranicznego regionu, obfitującego w zabytki, jeziora i inne atrakcje turystyczne.Szlak jest bardzo dobrze oznaczony i opisany. Tablice informacyjne wskazują punkt, do którego należy się kolejno kierować. Szlak w Polsce liczy około 55 km. Również po stronie czeskiej dodatkowo można przejechać około 50 km w dwóch wariantach tras. Warto pokusić się o zwiedzanie tego szlaku.

Samochodowy Szlak Turystyczny
w Polsce 55 km, Paczków - Otmuchów - Nysa - GłuchołazyGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–17:00
  • wtorek: 08:00–17:00
  • środa: 08:00–17:00
  • czwartek: 08:00–17:00
  • piątek: 08:00–17:00
  • sobota: 09:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

Nysa noclegi

Nysa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Nysa Otmuchów Paczków Głuchołazy
Szlaki turystyczne
Normalna
szlaki
50°28'56N, 17°19'47E
05 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację