Rzeźby niedźwiedzi na Jaworzynie Krynickiej, mokunka

Rzeźby niedźwiedzi na Jaworzynie Krynickiej

(4.4 głosów: 10)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Popularne niedźwiadki na Jaworzynie Krynickiej to dwie postaci niedźwiedzi brunatnych, które jeszcze przed około pięćdziesięciu laty zamieszkiwały okolice Beskidu Sądeckiego i Beskidu Niskiego. Niestety Popradzki Park Krajobrazowy utworzono przed 30 laty, może, gdyby powstał wcześniej, nadal pomieszkiwałyby tu niedźwiedzie.

Niedźwiedzie znajdują się tuż obok górnej stacji Kolejki na Jaworzynę Krynicką. Chyba nie ma dziecka i dorosłego turysty, który by nie zrobił sobie z nimi fotki. Misie są głaskane i dosiadane. czasem trzeba odczekać sporą chwilę aby zrobić z nimi zdjęcie. To fajna ciekawostka turystyczna.Rzeźby niedźwiadków
szczyt Jaworzyny Krynickiej

Krynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Krynica Zdrój
Pomniki i rzeźby
Mniej istotna
rzeźby
49°25'3N, 20°53'45E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022