Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Rzeźby niedźwiedzi na Jaworzynie Krynickiej

Rzeźby niedźwiedzi na Jaworzynie Krynickiej

Popularne niedźwiadki na Jaworzynie Krynickiej to dwie postaci niedźwiedzi brunatnych, które jeszcze przed około pięćdziesięciu laty zamieszkiwały okolice Beskidu Sądeckiego i Beskidu Niskiego. Niestety Popradzki Park Krajobrazowy utworzono przed 30 laty, może, gdyby powstał wcześniej, nadal pomieszkiwałyby tu niedźwiedzie.Niedźwiedzie znajdują się tuż obok górnej stacji Kolejki na Jaworzynę Krynicką. Chyba nie ma dziecka i dorosłego turysty, który by nie zrobił sobie z nimi fotki. Misie są głaskane i dosiadane. czasem trzeba odczekać sporą chwilę aby zrobić z nimi zdjęcie. To fajna ciekawostka turystyczna.Rzeźby niedźwiadków
szczyt Jaworzyny Krynickiej

Krynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1126300 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020