Rowery konferencyjne w Ustce

Rowery konferencyjne w Ustce

Od sezonu turystycznego 2015 w Ustce istnieje nowa ciekawa atrakcja dla miejscowych i przyjezdnych. Są to tzw. rowery konferencyjne, przystosowane do przejazdu jednocześnie aż 7 osób. Taka przejażdżka to niesamowita frajda, a przy tym bezcenne miny przechodniów.Pojazdy te są kompilacją roweru, obrad okrągłego stołu i "gramofonu"... Nazwa organizatora przejażdżek to Zielona Flota, z racji zdecydowanie ekologicznego charakteru, gdyż rowery poruszają się tylko i wyłącznie dzięki sile mięśni... Rowery konferencyjne dostępne są na zachodniej i wschodniej stronie Słupi.

Rowery Konferencyjne - Zielona Flota
ul. Limanowskiego, UstkaUstka noclegi

Ustka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
54°35'17N, 16°51'24E
22 kwiecień 2015
28 styczeń 2020

Wasze opinie

Anna Piernikarczyk
22 kwiecień 2015 11:36

Ciekawa sprawa, przydałoby się bardziej realistyczne zdjęcie tych rowerów :)

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację