Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Od sezonu turystycznego 2015 w Ustce istnieje nowa ciekawa atrakcja dla miejscowych i przyjezdnych. Są to tzw. rowery konferencyjne, przystosowane do przejazdu jednocześnie aż 7 osób. Taka przejażdżka to niesamowita frajda, a przy tym bezcenne miny przechodniów.Pojazdy te są kompilacją roweru, obrad okrągłego stołu i "gramofonu"... Nazwa organizatora przejażdżek to Zielona Flota, z racji zdecydowanie ekologicznego charakteru, gdyż rowery poruszają się tylko i wyłącznie dzięki sile mięśni... Rowery konferencyjne dostępne są na zachodniej i wschodniej stronie Słupi.

Rowery Konferencyjne - Zielona Flota
ul. Limanowskiego, Ustka

Ustka noclegi

Ustka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Wojciech Soroka Krajtroter 2014 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136669 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pokoje u Witka

Wasze opinie

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136669 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2015-04-22 na

Ciekawa sprawa, przydałoby się bardziej realistyczne zdjęcie tych rowerów :)

Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020