Rowerowy Szlak Czarownic

Rowerowy Szlak Czarownic

Rowerowy Szlak Czarownic to ciekawy projekt pogranicza polsko-czeskiego. Bardzo interesująca Ścieżka Rowerowa wykorzystuje jedną z ponurych legend XVII-wiecznego księstwa nyskiego.Ścieżka rowerowa pogranicza wskazuje najciekawsze miejsca związane z "polowaniem na czarownice". Gwarantuje ona podróż magiczną, pełną tajemniczości, mroku, intryg i zagadek.  

Początek trasy to Zlate Hory w Czechach, a po polskiej stronie szlak rowerowy obejmuje takie miasta jak Głuchołazy, Nysa, Otmuchów czy Paczków. Trasa jak przystało na Szlak Czarownic kończy się przed zabytkowym paczkowskim Domem Kata.Na Szlaku Czarownic znajduje się sporo tablic informacyjnych oraz map z zaznaczonymi i opisanymi miejscami prawdziwych, lecz także tych owianych legendą wydarzeń z przeszłości.

Nysa noclegi

Nysa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację