Rejsy po Jeziorze Solińskim, mokunka

Rejsy po Jeziorze Solińskim

(4.2 głosów: 58)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Rejsy po Jeziorze Solińskim to prawdziwe rejsy widokowe. Odbywają się zwykle statkiem Tramp, który od wielu już lat w sezonie niezmiennie zabiera turystów na swój pokład. Dzięki takim rejsom można poznać dokładnie walory krajobrazowe "Bieszczadzkiego Morza", jak niektórzy nazywają jezioro solińskie.

Rejsy statkiem Tramp są o tyle ciekawe, że zabierają turystów w rejony jeziora, które są niedostępne z brzegu, gdyż nie prowadzą tu żadne drogi.Warto dodać, że trasa wycieczkowa prowadzi obok Wyspy Zajęczej, w kierunku zapory wodnej w Solinie, Martwego Lasu i Wyspy Skalistej. Statek kursuje z przystani Atrium.

Rejsy wycieczkowe
Przystań Atrium, statek Tramp, Polańczyk
tel. 603-860-234Rejsy po Jeziorze Solińskim na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Soliny wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Solina noclegi

Solina to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°21'56N, 22°26'12E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

DominikPL
Niezapomniane przeżycie polecam
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021