Rejsy po Jeziorze Solińskim to prawdziwe rejsy widokowe. Odbywają się zwykle statkiem Tramp, który od wielu już lat w sezonie niezmiennie zabiera turystów na swój pokład. Dzięki takim rejsom można poznać dokładnie walory krajobrazowe "Bieszczadzkiego Morza", jak niektórzy nazywają jezioro solińskie.Rejsy statkiem Tramp są o tyle ciekawe, że zabierają turystów w rejony jeziora, które są niedostępne z brzegu, gdyż nie prowadzą tu żadne drogi.

Warto dodać, że trasa wycieczkowa prowadzi obok Wyspy Zajęczej, w kierunku zapory wodnej w Solinie, Martwego Lasu i Wyspy Skalistej. Statek kursuje z przystani Atrium.

Rejsy wycieczkowe
Przystań Atrium, statek Tramp, Polańczyk
tel. 603-860-234Solina noclegi

Solina to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218037 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Avatar użytkownika
DominikPL Uzależniony od podróży 1700 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2020-04-17 na
Niezapomniane przeżycie polecam
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021