Rejsy po Jeziorze Solińskim, mokunka

Rejsy po Jeziorze Solińskim

(4.2 głosów: 58)

Rejsy po Jeziorze Solińskim to prawdziwe rejsy widokowe. Odbywają się zwykle statkiem Tramp, który od wielu już lat w sezonie niezmiennie zabiera turystów na swój pokład. Dzięki takim rejsom można poznać dokładnie walory krajobrazowe "Bieszczadzkiego Morza", jak niektórzy nazywają jezioro solińskie.Rejsy statkiem Tramp są o tyle ciekawe, że zabierają turystów w rejony jeziora, które są niedostępne z brzegu, gdyż nie prowadzą tu żadne drogi.

Warto dodać, że trasa wycieczkowa prowadzi obok Wyspy Zajęczej, w kierunku zapory wodnej w Solinie, Martwego Lasu i Wyspy Skalistej. Statek kursuje z przystani Atrium.Rejsy wycieczkowe
Przystań Atrium, statek Tramp, Polańczyk
tel. 603-860-234

Solina noclegi

Solina to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°21'56N, 22°26'12E
27 wrzesień 2014
30 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

DominikPL
17 kwiecień 2020 14:08
Niezapomniane przeżycie polecam
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację