Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Regionalne Centrum Ekologiczne w Tarnobrzegu

Regionalne Centrum Ekologiczne w Tarnobrzegu
50°34'41" N, 21°40'32" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Regionalne Centrum Ekologiczne Promocji Obszaru Natura 2000 w Tarnobrzegu znalazło swą siedzibę w prawym skrzydle odnowionego, tarnobrzeskiego zamku na Dzikowie.Centrum prezentuje się wspaniale, ma kilka sal dydaktycznych oraz kilka ekspozycyjnych. Można tu zobaczyć ciekawe eksponaty flory i fauny, zapoznać się z działaniami w ramach projektu natura 2000, nie tylko w rejonie Doliny Wisły, która stanowi główny obszar działań Centrum. Każdy odwiedzający może otrzymać rożne interesujące wydawnictwa i przewodniki. Wstęp gratisowy!Regionalne Centrum Ekologiczne - zamek
ul. Sandomierska 27, Tarnobrzeg
tel. 503-161-400

Tarnobrzeg noclegi

Tarnobrzeg to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219537 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134075 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Zajazd Przystocze

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020