Zagłosuj na nas!
Radykalny Wierch, Roman Świątkowski

Redykalny Wierch

(4.6 głosów: 10)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Redykalny Wierch (1144 m n.p.m.) to szczyt położony w najwyższej grupie pasm górskich Beskidów czyli w Beskidzie Żywieckim. To jedne z najpiękniejszych gór w Polsce.


Trwa głosowanie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
Oddaj na nas głos (można głosować codziennie) - będzie nam niezmiernie miło!

Redykalny Wierch znajduje się w paśmie gór Lipowskiego Wierchu i Romanki. Na stoku szczytu widoczne są dwie polany z piękną panoramą na otaczające góry oraz Halę Redykalną i Halę Skórzacką. Hala Redykalna ze względu na piękne widoki jest lubiana przez turystów, którzy często zatrzymują się na niej, aby odpocząć. Tutaj rozkoszują się przepiękną panoramą gór.

Radykalny Wierch, Roman Świątkowski
Radykalny Wierch, Roman Świątkowski

Dojście na Redykalny Wierch

- Szlak żółty, z Rajczy, 3h- Szlak niebieski, z Rajczy na Halę Cukierniczą, następnie szlak czarny 3h 40minut

- Szlak zielony, z Milówki do Schroniska PTTK na Hali Boraczej, następnie szlak czarny 3h 10minut- Szlak niebieski, z Żabnicy do Schroniska PTTK na Hali Boraczej, następnie szlak czarny 3h 10minut

- Szlak żółty, ze schroniska PTTK na Rysiance, 1h 20minut

Redykalny Wierch na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Beskidu Żywieckiego wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Węgierska Górka noclegi

Węgierska Górka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°31'28N, 19°10'47E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

MARIO
Widoki z przepiękną panoramą gór, gdzie można wypocząć przed następną wyprawą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021