Ratusz w Mrągowie

Ratusz w Mrągowie

W samym centrum Mrągowa, przy ulicy Ratuszowej, wznosi się Ratusz - siedziba Urzędu Stanu Cywilnego oraz oddział Muzeum Warmii i Mazur w OlsztynieJest to zabytkowy obiekt wzniesiony w 1824 roku. Stanął on w miejscu dawnego XV-wiecznego Ratusza, który uległ zniszczeniu podczas pożaru. Inicjatorem budowy nowego Ratusza był ówczesny burmistrz miasta - Bogumił Drobnicki.

Ratusz - Muzeum w Mrągowie
ul. Ratuszowa 5, Mrągowo
tel. 89/ 741-28-12
mragowo@muzeum.olsztyn.pl
http://mragowo.muzeum.olsztyn.plBooking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
53°52'13N, 21°18'15E
07 październik 2015
28 styczeń 2020

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację