Prehistoryczne Oceanarium w Ochabach, mokunka

Prehistoryczne Oceanarium w Ochabach

(4.2 głosów: 24)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Prehistoryczne Oceanarium znajduje się w parku rozrywki Dream Park Ochaby, położonym przy tzw. wiślance czyli popularnej trasie nr 81 z Katowic do Wisły. Park znajduje się blisko trasy, więc łatwo tu trafić. Parking jest obszerny i bezpłatny. Prehistoryczne Oceanarium to niezwykle interesujący projekt, dostosowany właściwie do każdej grupy wiekowej. Park w Ochabach szczyci się, że Prehistoryczne Oceanarium jest nowatorskie, że są prekursorami tego typu obiektów w Polsce, choć podobne jest również w JuraParku Krasiejów.Atrakcje w Oceanarium

Wchodząc do budynku Oceanarium Prehistorycznego wydaje się, że zanurzamy się w oceanie…oceanie przedziwnym, prehistorycznym, tajemniczym, groźnym, glebokim i ciekawym! Są tu skalne ściany, wąskie przejścia wśród istnego labiryntu. Zapada zmrok, personel wręcza okulary 3D a później… to trzeba zobaczyć i usłyszeć! Trudno oddać w kilku słowach wszystko to, co można tu zobaczyć i usłyszeć.

Dream Park Ochaby, mokunka
Dream Park Ochaby, mokunka

Strefa Zero!

Koniec morskiego podwodnego labiryntu prehistorycznego oceanarium to tzw. Strefa Zero. Personel uprzedza, aby osoby o słabszych nerwach wyszły wyjściem awaryjnym. W strefie Zero Oceanarium można przeżyć ni mniej ni więcej tylko atak rekina. Tak naturalistyczny, że nawet lekko zroszeni wodą wychodzimy stamtąd. Pęka szklana tafla, a budynek trzęsie się w posadach. Ot współczesna technologia… Niektórzy wychodzą z oceanarium mocno zastraszeni lub po prostu tak zachwyceni… że nawet słowa nie mówią!Oceanarium Ochaby, mokunka

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: 10:00–17:00
  • niedziela: 10:00–17:00

Adres

Dream Park Ochaby
ul. Hodowlana 2, Ochaby Wielkie
tel. 33/ 851-05-55
www.dream-park.pl

GPS: 49°51'19N, 18°45'43E

Ochaby noclegi

Ochaby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Ochaby
Parki rozrywki
Normalna
oceanaria
49°51'19N, 18°45'43E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021