Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!
Prehistoryczne Oceanarium w Ochabach, mokunka

Prehistoryczne Oceanarium w Ochabach

(4.2 głosów: 24)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Prehistoryczne Oceanarium znajduje się w parku rozrywki Dream Park Ochaby, położonym przy tzw. wiślance czyli popularnej trasie nr 81 z Katowic do Wisły. Park znajduje się blisko trasy, więc łatwo tu trafić. Parking jest obszerny i bezpłatny. Prehistoryczne Oceanarium to niezwykle interesujący projekt, dostosowany właściwie do każdej grupy wiekowej. Park w Ochabach szczyci się, że Prehistoryczne Oceanarium jest nowatorskie, że są prekursorami tego typu obiektów w Polsce, choć podobne jest również w JuraParku Krasiejów.Atrakcje w Oceanarium

Wchodząc do budynku Oceanarium Prehistorycznego wydaje się, że zanurzamy się w oceanie…oceanie przedziwnym, prehistorycznym, tajemniczym, groźnym, glebokim i ciekawym! Są tu skalne ściany, wąskie przejścia wśród istnego labiryntu. Zapada zmrok, personel wręcza okulary 3D a później… to trzeba zobaczyć i usłyszeć! Trudno oddać w kilku słowach wszystko to, co można tu zobaczyć i usłyszeć.

Oceanarium Ochaby, mokunka
Oceanarium Ochaby, mokunka

Strefa Zero!

Koniec morskiego podwodnego labiryntu prehistorycznego oceanarium to tzw. Strefa Zero. Personel uprzedza, aby osoby o słabszych nerwach wyszły wyjściem awaryjnym. W strefie Zero Oceanarium można przeżyć ni mniej ni więcej tylko atak rekina. Tak naturalistyczny, że nawet lekko zroszeni wodą wychodzimy stamtąd. Pęka szklana tafla, a budynek trzęsie się w posadach. Ot współczesna technologia… Niektórzy wychodzą z oceanarium mocno zastraszeni lub po prostu tak zachwyceni… że nawet słowa nie mówią!Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: 10:00–17:00
  • niedziela: 10:00–17:00

Adres

Dream Park Ochaby
ul. Hodowlana 2, Ochaby Wielkie
tel. 33/ 851-05-55
www.dream-park.pl

GPS: 49°51'19N, 18°45'43E

Ochaby noclegi

Ochaby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Ochaby
Parki rozrywki
Normalna
oceanaria
49°51'19N, 18°45'43E
18 listopad 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Top Atrakcje 2021
Wybierz najpiękniejsze atrakcje w Polsce!
Top Atrakcje 2021

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację