Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Prehistoryczne Oceanarium w Ochabach

Prehistoryczne Oceanarium w Ochabach
Ochaby
Parki rozrywki
oceanaria
Normalna
Śląskie
2019-11-18
2020-01-28 13:46

Dream Park Ochaby
ul. Hodowlana 2, Ochaby Wielkie
tel. 33/ 851-05-55
www.dream-park.pl

49°51'19" N, 18°45'43" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: 10:00–17:00
  • niedziela: 10:00–17:00

Prehistoryczne Oceanarium znajduje się w parku rozrywki Dream Park Ochaby, położonym przy tzw. wiślance czyli popularnej trasie nr 81 z Katowic do Wisły. Park znajduje się blisko trasy, więc łatwo tu trafić. Parking jest obszerny i bezpłatny. Prehistoryczne Oceanarium to niezwykle interesujący projekt, dostosowany właściwie do każdej grupy wiekowej. Park w Ochabach szczyci się, że Prehistoryczne Oceanarium jest nowatorskie, że są prekursorami tego typu obiektów w Polsce, choć podobne jest również w JuraParku Krasiejów.Atrakcje w Oceanarium

Wchodząc do budynku Oceanarium Prehistorycznego wydaje się, że zanurzamy się w oceanie…oceanie przedziwnym, prehistorycznym, tajemniczym, groźnym, glebokim i ciekawym! Są tu skalne ściany, wąskie przejścia wśród istnego labiryntu. Zapada zmrok, personel wręcza okulary 3D a później… to trzeba zobaczyć i usłyszeć! Trudno oddać w kilku słowach wszystko to, co można tu zobaczyć i usłyszeć.

Dream Park Ochaby
Dream Park Ochaby

Strefa Zero!

Koniec morskiego podwodnego labiryntu prehistorycznego oceanarium to tzw. Strefa Zero. Personel uprzedza, aby osoby o słabszych nerwach wyszły wyjściem awaryjnym. W strefie Zero Oceanarium można przeżyć ni mniej ni więcej tylko atak rekina. Tak naturalistyczny, że nawet lekko zroszeni wodą wychodzimy stamtąd. Pęka szklana tafla, a budynek trzęsie się w posadach. Ot współczesna technologia… Niektórzy wychodzą z oceanarium mocno zastraszeni lub po prostu tak zachwyceni… że nawet słowa nie mówią!

Oceanarium Ochaby

Ochaby noclegi

Ochaby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136465 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020