Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim, Marcin_Henioo

Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim

(4.1 głosów: 8)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

22 sierpnia 2014 roku uroczyście i oficjalnie otwarto w Chełmży nowy deptak spacerowy przy Bulwarze 1000-lecia. Jest to pomost, którym można przejść na drugą stronę jeziora Chełmżyńskiego, na ulicę Plażową.

Pomost na jeziorze Chełmżyńskim ma długość 360 metrów i szerokość 2,5 metra, kładki do cumowania sprzętu wodnego oraz łukowe mosty pozwalające przepływać pod nim kajakom i łódkom.

Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim, Marcin_Henioo
Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim, Marcin_Henioo


Deptak zaczęto budować w 2013 roku, i powstał na stalowych palach, na wysokości 70 centymetrów nad lustrem wody. Podkład wykonano z tworzywa sztucznego, a barierki z drewna. Obiekt ten jest oświetlony i stał się już popularną atrakcją turystyczną.

Pomost na Jeziorze Chełmżyńskim
ul. Bulwar 1000-lecia, Chełmża

Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim, Marcin_Henioo
Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim, Marcin_Henioo


Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Chełmży wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Chełmża noclegi

Chełmża to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim, Marcin_Henioo
Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim, Marcin_Henioo
Pomost nad Jeziorem Chełmżyńskim, Marcin_Henioo
Chełmża
Inne budowle
Ważna
mola
53°11'1N, 18°36'31E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021