Pomnik Niezależnego Kota Cyryla w Warszawie

Pomnik Niezależnego Kota Cyryla w Warszawie
52°13'48" N, 21°5'10" E
Godziny otwarcia
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Mają wszystkie koty domowe i dachowce swój pomnik w Warszawie na Gocławiu. Pomnik Niezależnego Kota Cyryla odsłonięty został w maju 2011 roku w Parku nad Balatonem. W uroczystości uczestniczyła aktorka Olga Bończyk i prowadzący program TV "Jaka to melodia" Robert Janowski.Rzeźba kota na formę otwartą, co oznacza, że jażdy może podejść do kota bardzo blisko, dotknąć, pogłaskać czy podrapać.Pomnik Niezależnego Kota Cyryla
ul. Kapelanów Armii Krajowej, Warszawa

Avatar użytkownika
Anna Rymarczyk Krajtroter 5005 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020