Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Pomnik Niepodległości w Gołdapi, Danusia

Pomnik Niepodległości w Gołdapi

(4.7 głosów: 3)
Oceń i napisz opinię

Na Placu Zwycięstwa, na Rynku miejskim  w Gołdapi w 1990 roku odłonięto pomnik Niepodległości. Przedstawia on białego orła w koronie, stojącego na głazie z napisem "Bóg, honor, Ojczyzna".Obok pomnika stoi drewniany krzyż. Jest to miejsce oficjalnych uroczystości miejskich o charakterze patriotycznym.

Pomnik Niepodległości
Rynek, GołdapBooking.com
Pomniki i rzeźby
Mniej istotna
pomniki
54°18'28N, 22°18'5E
10 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację