Karwia
Jeziora i plaże
plaże
Normalna
Pomorskie
2014-05-22
2020-01-28 13:46
54°49'59" N, 18°10'17" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Plaże w Karwieńskich Błotach są bardzo ciche, spokojne i piękne. Nawet w sezonie nie ma tu ogromnych tłumów turystów, jak np. w pobliskiej Karwi, Dębkach czy w Jastrzębiej Górze.Samo dotarcie do plaży to już atrakcja, zdecydowanie nie jest to promenada. Dojeżdża się utwardzoną, wyboistą drogą, a w niewielkim lasku niedaleko plaży znajduje się nieduży parking.

Teren otaczają tereny rolnicze i działki z domkami letniskowymi, a wokół lasy sosnowe, a dalej już tylko wydmy piaszczyste, piękny krajobraz.

Na plaży w Karwieńskich Błotach błogi spokój, słychać tylko szum morza i szelest wiatru, to miejsce idealne na długie spacery malowniczym wybrzeżem!Zachody słońca są tu cudne, bez natłoku turystów, jak w innych nadmorskich kurortach. Na myśl przychodzi piosenka "Już nie ma dzikich plaż…", a jednak są, właśnie w Karwieńskich Blotach!

Karwia noclegi

Karwia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 217837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Haga 2 by Renters
Helski Domek

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021