, mokunka

Plaża w Karwieńskich Błotach

(4.5 głosów: 21)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Plaże w Karwieńskich Błotach są bardzo ciche, spokojne i piękne. Nawet w sezonie nie ma tu ogromnych tłumów turystów, jak np. w pobliskiej Karwi, Dębkach czy w Jastrzębiej Górze. Samo dotarcie do plaży to już atrakcja, zdecydowanie nie jest to promenada. Dojeżdża się utwardzoną, wyboistą drogą, a w niewielkim lasku niedaleko plaży znajduje się nieduży parking. Teren otaczają tereny rolnicze i działki z domkami letniskowymi, a wokół lasy sosnowe, a dalej już tylko wydmy piaszczyste, piękny krajobraz. Na plaży w Karwieńskich Błotach błogi spokój, słychać tylko szum morza i szelest wiatru, to miejsce idealne na długie spacery malowniczym wybrzeżem! Zachody słońca są tu cudne, bez natłoku turystów, jak w innych nadmorskich kurortach. Na myśl przychodzi piosenka "Już nie ma dzikich plaż…", a jednak są, właśnie w Karwieńskich Błotach!

Karwia noclegi

Karwia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022