Darłówko słynie z pięknych, szerokich i piaszczystych plaż, ich długość wynosi aż 20 km. Latem ta złocista i przyjemnie miękka plaża po brzegi wypełnia się turystami wypoczywającymi wśród kolorowych leżaków, piłek i parawanów. Nie każdy lubi tłok, ale wybrzeże polskie ma tak specyficzny klimat, że ten tłum nawet dodaje uroku i smaczku.Plaża w Darłówku Wschodnim jest idealnym miejscem dla turystów podróżujących z małymi dziećmi. Są tu wydzielone kąpieliska, zamknięte od otwartego morza, tak, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo maluchom.Plaża zachodnia natomiast jest szeroka i wymarzona dla amatorów uprawiania sportów plażowych i wodnych, są tu zjeżdżalnie, możliwe przejażdzki bananami, skuterami itp.

Plaża
ul. Kąpielowa, ul. Słowiańska, Darłówko

 Darłówko noclegi

Darłówko to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121215 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020