Plaża w Darłówku

Plaża w Darłówku

Darłówko słynie z pięknych, szerokich i piaszczystych plaż, ich długość wynosi aż 20 km. Latem ta złocista i przyjemnie miękka plaża po brzegi wypełnia się turystami wypoczywającymi wśród kolorowych leżaków, piłek i parawanów. Nie każdy lubi tłok, ale wybrzeże polskie ma tak specyficzny klimat, że ten tłum nawet dodaje uroku i smaczku.Plaża w Darłówku Wschodnim jest idealnym miejscem dla turystów podróżujących z małymi dziećmi. Są tu wydzielone kąpieliska, zamknięte od otwartego morza, tak, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo maluchom.

Plaża zachodnia natomiast jest szeroka i wymarzona dla amatorów uprawiania sportów plażowych i wodnych, są tu zjeżdżalnie, możliwe przejażdzki bananami, skuterami itp.Plaża
ul. Kąpielowa, ul. Słowiańska, Darłówko

 Darłówko noclegi

Darłówko to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację