Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie, 4elza

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie

(4.5 głosów: 2)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

OSiR w Sędziszowie to obszerny kompleks sportowo-wypoczynkowy, gwarantujący relaks z wieloma atrakcjami wodnymi. Nad niewielkiem zalewem, w pobliżu rzeki Mierzawy znajduje się Baza Turystyczno-Kulturalno-Rekreacyjna.

Atrakcje Bazy

Dostępne są tu: basen sportowy o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokości od 1,10 m do 1,95 m, basen rekreacyjny o wymiarach 12 m x 6 m i głębokości 0,60 m, gejzery wodne, jacuzzi (10-osobowe), zjeżdżalnia rurowa o długości 67 m, zjeżdżalnia dla małych dzieci, sauna fińska sucha i sauna infrared. Ponadto jest również hala pełnowymiarowa, z widownią na 420 miejsc, boiska zewnętrzne do: piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią, koszykówki i siatkówki o pokryciu z poliuretanu, a także bogato wyposażona siłownia.

Ponadto działa tu pole namiotowe, skatepark, korty tenisowe, ścieżka rowerowa oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baza Turystyczno-Kulturalno-Rekreacyjna
ul. Sportowa 5, Sędziszów
tel. 664-036-555
http://osir.sedziszow.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 07:45–21:15
  • wtorek: 07:45–21:15
  • środa: 07:45–21:15
  • czwartek: 07:45–21:15
  • piątek: 07:45–21:15
  • sobota: 09:45–21:15
  • niedziela: 09:45–21:15
Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Normalna
ośrodki sportu i rekreacji
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022