Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego w Karpaczu

Zdjęcia (1)

Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego w Karpaczu to bez wątpienia świetna zabawa dla dużych i małych. Dwa piętra wypełnione interaktywnymi budowlami oraz makietami, które nie tylko oglądamy, ale również ożywiamy, wprawiając w ruch i uruchamiając przeróżne inne efekty za pomocą ponad 50 przycisków i joysticków.Poza zabawą pobyt w muzeum klocków to świetna lekcja wykorzystania przeróżnych mechanizmów sterowanych elektronicznie oraz popularnej ostatnimi laty robotyki. Makiety zbudowane są w oparciu o klocki z zestawów zbieranych na przestrzeni 30 lat historii Lego jak i autorskie pomysły budowli wymyślone przez założycieli.

W tym miejscu żadna rodzina nie będzie się nudzić, gdyż po zabawie ekspozycją można razem usiąść i poukładać klocki, tworząc być może nową, świetną budowlę, która kiedyś znajdzie swoje miejsce na jednej z naszych makiet.W tym samym budynku warto odwiedzić Muzeum Konsol Gier Video, a pobliżu znajduje się też  Muzeum Karkonoskie Tajemnice.

Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego
ul. Mickiewicza 11 (wejście od ulicy Konstytucji 3 Maja)
tel. 602-465-458
kontakt@muzeumklockow.pl
www.muzeumklockow.pl

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

Pałac Pakoszów

Powiązane miejsca

Komentarze

2018-07-30 20:37:55

tego nie da sie opisac slowami, niesamowite miejsce. W domu mamy maniaka lego i wiemy ile pracy i czasu potrzeba by stworzyc male scenerie z lego. A tam... nie dosc ze ogrom pracy to jeszcze wiekszosc jest interaktywna. Wielki szacun, na prawde.

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: