Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie

Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie
54°39'42" N, 17°13'6" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

W niewielkim Smołdzinie leżącym pomiędzy jeziorami Łebsko i Gardno znajduje się Muzeum Przyrodnicze Słowińskiego Parku Narodowego, przy ul. Mostnika 1. Istnieje tu od 1974 roku.Ekspozycje tego ciekawego Muzeum prezentują najważniejsze ekosystemy Słowińskiego Parku Narodowego zgromadzone wokół tematów: morze, plaża, wydmy, lasy i jeziora. Istnieje tu także sala dydaktyczna z systemem audiowiozualnym do prowadzenia zajęć. Obiekt jest częściowo dostosowany dla niepełnosprawnych.Muzeum Przyrodnicze Słowińskiego Parku Narodowego
ul. Mostnika 1, Smołdzino
tel. 59/ 848-91-31
http://slowinskipn.pl

Smołdzino noclegi

Smołdzino to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125895 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020