, Danusia

Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie

(4.9 głosów: 9)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W niewielkim Smołdzinie leżącym pomiędzy jeziorami Łebsko i Gardno znajduje się Muzeum Przyrodnicze Słowińskiego Parku Narodowego, przy ul. Mostnika 1. Istnieje tu od 1974 roku.Ekspozycje tego ciekawego Muzeum prezentują najważniejsze ekosystemy Słowińskiego Parku Narodowego zgromadzone wokół tematów: morze, plaża, wydmy, lasy i jeziora. Istnieje tu także sala dydaktyczna z systemem audiowiozualnym do prowadzenia zajęć. Obiekt jest częściowo dostosowany dla niepełnosprawnych.

Muzeum Przyrodnicze Słowińskiego Parku Narodowego
ul. Mostnika 1, Smołdzino
tel. 59/ 848-91-31
http://slowinskipn.plGodziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Smołdzino noclegi

Smołdzino to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Smołdzino
Muzea i skanseny
Normalna
muzea parki narodowe
54°39'42N, 17°13'6E
03 luty 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację