Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Muzeum Poleskiego Parku Narodowego w Starym Załuczu, Joanna

Muzeum Poleskiego Parku Narodowego w Starym Załuczu

(5 głosów: 1)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Muzeum Poleskiego Parku Narodowego w Starym Załuczu jest częścią Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego Poleskiego Parku Narodowego. Prezentuje eksponaty przyrodnicze, archeologiczne, etnograficzne i historyczne. W jednej z sal umieszczono ciekawą wystawę akwarystyczną. Część etnograficzna składa się z izby mieszkalnej i komory. W wiacie muzealnej obok budynku muzeum zasługuje na uwagę zbiornik na zboże wydłubany z pnia 250-letniej sosny oraz kolekcja dawnych wozów chłopskich i bryczek. Przy Muzeum PPN utworzono ścieżkę przyrodniczą „Żółwik”.Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–16:00
  • wtorek: 08:00–16:00
  • środa: 08:00–16:00
  • czwartek: 08:00–16:00
  • piątek: 08:00–16:00
  • sobota: 09:00–17:00
  • niedziela: 09:00–17:00

Adres

Muzeum Poleskiego Parku Narodowego
Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny Poleskiego Parku Narodowego
Stare Załucze 8, Stare Załucze

GPS: 51°23'45N, 23°7'20E

Łęczna noclegi

Łęczna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Łęczna
Muzea i skanseny
Normalna
muzea
51°23'45N, 23°7'20E
21 październik 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację