Muzeum Poleskiego Parku Narodowego w Starym Załuczu, Joanna

Muzeum Poleskiego Parku Narodowego w Starym Załuczu

(5 głosów: 1)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Muzeum Poleskiego Parku Narodowego w Starym Załuczu jest częścią Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego Poleskiego Parku Narodowego. Prezentuje eksponaty przyrodnicze, archeologiczne, etnograficzne i historyczne. W jednej z sal umieszczono ciekawą wystawę akwarystyczną. Część etnograficzna składa się z izby mieszkalnej i komory. W wiacie muzealnej obok budynku muzeum zasługuje na uwagę zbiornik na zboże wydłubany z pnia 250-letniej sosny oraz kolekcja dawnych wozów chłopskich i bryczek. Przy Muzeum PPN utworzono ścieżkę przyrodniczą „Żółwik”.Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–16:00
  • wtorek: 08:00–16:00
  • środa: 08:00–16:00
  • czwartek: 08:00–16:00
  • piątek: 08:00–16:00
  • sobota: 09:00–17:00
  • niedziela: 09:00–17:00

Adres

Muzeum Poleskiego Parku Narodowego
Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny Poleskiego Parku Narodowego
Stare Załucze 8, Stare Załucze

GPS: 51°23'45N, 23°7'20E

Łęczna noclegi

Łęczna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Łęczna
Muzea i skanseny
Normalna
muzea
51°23'45N, 23°7'20E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021