Muzeum Konsol Gier Video w Karpaczu

Zdjęcia (1)

Muzeum Konsol Gier Video w Karpaczu to ponad 40 lat historii elektronicznej rozrywki, dziesiątki eksponatów, które przypomną rodzicom ich młodzieńcze lata, a dzieciom przedstawią genezę dzisiejszych sprzętów jak PS4 czy Xbox One.W Muzeum znajduje się kilkanaście interaktywnych stanowisk, na których pograć można w tak kultowe produkcje jak Mario, PacMan, Galaga, Contra, River Ride, czy postrzelać do kaczek w grze Duck Hunt.

W tym nietypowym Muzeum znajdzie się gra na miarę każdego wieku i umiejętności, stanowiąc świetną rozrywkę dla całej rodziny, jednocześnie będąc lekcją historii na temat elektroniki, która stała się już dziś nierozerwalnym elementem życia każdego z nas.W tym samym budynku znajduje się równie unikatowe Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego, a niedaleko Muzeum Karkonoskie Tajemnice.

Muzeum Konsol Gier Video w Karpaczu
ul. Mickiewicza 11 (wejście od ulicy Konstytucji 3 Maja)
tel. 602-465-458
kontakt@muzeumklockow.pl
www.muzeumklockow.pl

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

Pałac Pakoszów

Powiązane miejsca

Wasze opinie

Krajtroter ocenił to miejsce 2016-10-18 14:32:26 na

Świetne miejsce! Nie spodziewałem się, że może być tak wciągajace i interesujące, i wcale nie chodzi tu o możliwość pogrania w stare gry. Dla naszej nastoletniej córy był to jeden z hitów naszej wycieczki w rejony Jeleniej Góry.

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: