Muszla koncertowa w Polanicy Zdroju

Zdjęcia (1)

Muszla koncertowa w Polanicy Zdroju znajduje się w Parku Zdrojowym, dosłownie w jego centralnej części. Jest to obiekt sezonowy, zbudowany z drewna, doskonale wpasowujący się w park oraz jego architekturę.W sezonie w polanickiej Muszli odbywają się rozmaite koncerty, występy i kabarety. Śpiewają tu również gwiazdy opery i operetki. Gościły tu największe gwiazdy estrady polskiej.

Muszla w Polanicy nie ma typowych miejsc siedzących, jak w innych obiektach tego typu. Ustawione są przed nią ławki, w zależność od potrzebnej ilości, choć zwykle jest więcej chętnych do oglądania występów niż miejsc!Muszlę pięknie widać z tarasów i balkonów głównego budynku sanatoryjnego, pełniącego zarazem rolę Domu Zdrojowego o nazwie Wielka Pieniawa. Wielu kuracjuszy stamtąd właśnie ogląda występy, odbywające się w muszli koncertowej w Polanicy.

Muszla koncertowa
Park Zdrojowy, Polanica Zdrój

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

Powiązane miejsca

Komentarze

2015-07-21 21:24:59

Ładne miejsce i ładny park. W czerwcu odbywają się w nim mistrzostwa Polski w Nordic Walking. Relacja; https://www.facebook.com/100001837330452/posts/864994710238432/?pnref=story

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: