Pętla Boryszyńska MRU, petla boryszynska

Międzyrzecki Rejon Umocnień Pętla Boryszyńska

(4.9 głosów: 12)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Pętla Boryszyńska to podziemna trasa turystyczna stanowiąca część Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień, położonego pomiędzy Świebodzinem i Międzyrzeczem. Pętla to jeden z najciekawszych poniemieckich kompleksów fortyfikacyjnych na terenie Polski. Wyjątkowy, tajemniczy labirynt betonowych tuneli w formie pętli, podziemne dworce, komory amunicyjne, podziemne koszary, warsztaty, maszynownie... To wszystko jest, ma się dobrze i ciągle czeka na odkrywców.

Pętla Boryszyńska to nie tylko zabytkowa fortyfikacja, to również Rezerwat Przyrody, gdzie rok rocznie hibernuje około 35.000  nietoperzy, a jeden z gatunków rodzi i wychowuje tutaj swoje młode.Pętla Boryszyńska
Boryszyn, Lubrza
tel. 507-089-155
www.bunkry24.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 13:00–16:00
  • wtorek: 11:00–16:00
  • środa: 11:00–16:00
  • czwartek: 11:00–16:00
  • piątek: 11:00–16:00
  • sobota: 11:00–17:00
  • niedziela: 11:00–17:00

Międzyrzecz noclegi

Międzyrzecz to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Międzyrzecz
Normalna
podziemne trasy turystyczne podziemia
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Remik Remik
Polecam fajne miejsce warto zobaczyć.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022