, mokunka

Leśny Zwierzyniec w Lisznej

(4.3 głosów: 29)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W Bieszczadach oprócz górskich szlaków, Jeziora Solińskiego, Ciuchci Bieszczadzkiej jest też coś co na pewno dzieciom przyniesie dużo frajdy. Jest to "Leśny Zwierzyniec" - dawniej Leśne Mini Zoo w Lisznej koło Cisnej. Trudno je pominąć jadąc z Cisnej w stronę Komańczy. Zaraz przed stacją Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Majdanie należy skręcić w lewo.

Leśny Zwierzyniec to teren gdzie można obcować ze zwierzątkami, są tu jelenie, daniele, muflony, dziki, szopy, jenoty, nutrie, fretki, susły. Sporo jest ptactwa: gęsi bernikle, kaczki krzyżówki, kaczki szmaragdowe, kaczki czubate, bażanty, przepiórki. Są też tak lubiane przez młodsze dzieci króliki i świnki morskie.Właściciele tego ciekawego zwierzyńca umiejscowionego wśród pięknego bieszczadzkiego krajobrazu zapewniają, iż zwierząt systematycznie przybywa. Na miejscu można kupić karmę dla zwierząt. Dzieciaki mają ogromną frajdę mogąc karmić te cztero i dwunogie zwierzaki.

Leśny Zwierzyniec
Liszna 9, Cisna
tel. 503-539-192
http://lesnyzwierzyniec.pl
Otwarte: V-IXGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 11:00–16:00
  • wtorek: 11:00–16:00
  • środa: 11:00–16:00
  • czwartek: 11:00–16:00
  • piątek: 11:00–16:00
  • sobota: 11:00–16:00
  • niedziela: 11:00–16:00

Leśny Zwierzyniec w Lisznej na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Bieszczad wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Cisna noclegi

Cisna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Bieszczady Cisna
Zoo, akwaria i zwierzyńce
Normalna
mini zoo zwierzyńce
49°11'56N, 22°18'26E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021