, mokunka

Leśny Zwierzyniec w Lisznej

(4.3 głosów: 29)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W Bieszczadach oprócz górskich szlaków, Jeziora Solińskiego, Ciuchci Bieszczadzkiej jest też coś co na pewno dzieciom przyniesie dużo frajdy. Jest to "Leśny Zwierzyniec" - dawniej Leśne Mini Zoo w Lisznej koło Cisnej. Trudno je pominąć jadąc z Cisnej w stronę Komańczy. Zaraz przed stacją Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Majdanie należy skręcić w lewo.Leśny Zwierzyniec to teren gdzie można obcować ze zwierzątkami, są tu jelenie, daniele, muflony, dziki, szopy, jenoty, nutrie, fretki, susły. Sporo jest ptactwa: gęsi bernikle, kaczki krzyżówki, kaczki szmaragdowe, kaczki czubate, bażanty, przepiórki. Są też tak lubiane przez młodsze dzieci króliki i świnki morskie.

Właściciele tego ciekawego zwierzyńca umiejscowionego wśród pięknego bieszczadzkiego krajobrazu zapewniają, iż zwierząt systematycznie przybywa. Na miejscu można kupić karmę dla zwierząt. Dzieciaki mają ogromną frajdę mogąc karmić te cztero i dwunogie zwierzaki.Leśny Zwierzyniec
Liszna 9, Cisna
tel. 503-539-192
http://lesnyzwierzyniec.pl
Otwarte: V-IX

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 11:00–16:00
  • wtorek: 11:00–16:00
  • środa: 11:00–16:00
  • czwartek: 11:00–16:00
  • piątek: 11:00–16:00
  • sobota: 11:00–16:00
  • niedziela: 11:00–16:00

Cisna noclegi

Cisna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Cisna Bieszczady
Zoo, akwaria i zwierzyńce
Normalna
mini zoo zwierzyńce
49°11'56N, 22°18'26E
28 wrzesień 2014
31 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację