Ławeczka Konopnickiej w Suwałkach

Ławeczka Konopnickiej w Suwałkach
Suwałki
Ławeczki
pomniki, ławeczki
Normalna
Podlaskie
2015-10-09
2020-01-28 13:46
54°5'48" N, 22°55'43" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

W 2012 roku, w 170-tą rocznicę urodzin Marii Konopnickiej, odsłonięto w jej rodzinnym mieście -Suwałkach, pamiątkową ławeczkę.Pomnik wykonano według zachowanego zdjęcia poetki. Ławeczka Konopnickiej stanęła przed Muzeum  Marii Konopnickiej przy ul. Kościuszki. Figura poetki została odlana z brązu, a ławeczkę wykonano z kamienia.

Ławeczka Marii Konopnickiej
ul. Kościuszki, Suwałki

Suwałki noclegi

Suwałki to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149528 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021