Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Murzasichle
Rekreacja
kuligi
Normalna
Małopolskie
2017-01-30
2020-02-03 02:01
49°18'30" N, 20°2'3" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Jeśli chcecie spędzić czas w wesołej atmosferze i lubicie się dobrze bawić to zachęcamy do skorzystania z oferty organizacji kuligów w Murzasichlu, u stóp pięknych Tatr. Jest to świetna okazja aby przeżyć bardzo miłe i często niezapomniane chwile.Kuligi odbywają się na terenie Murzasichla i najbliższej okolicy, zimą oraz latem. W sezonie zimowym będziecie mogli przejechać się saniami ciągniętymi przez parę naszych koni, latem zaś sanie zastąpi fasiąg – wóz góralski wykonany specjalnie do takich przejażdżek.

Można samodzielnie ustalić trasę oraz cały program przejażdżki, można zatrzymać się w specjalnie przygotowanym do tego miejscu przy lesie by rozpalić ognisko i upiec kiełbaski lub też podjechać pod regionalną karczmę, gdzie miło spędzicie trochę czasu. Przewidziany czas takiego kuligu to 2 godziny, jednak możemy go skrócić albo wydłużyć podczas zamówienia. Cena zależy od ilości osób, pory roku, czasu trwania i programu kuligu, więc ustala się ją indywidualnie.Kuligi w Murzasichlu
http://kuligi-wesela.pl

Murzasichle noclegi

Murzasichle to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
kuligi-wesela Wędrowiec 200 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1132859 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020