Fontanna na Rynku w Tarnobrzegu to nie lada ciekawostka i atrakcja. Wybudowano ją niedawno, a fundatorem było Miejskie Przedsiębiorstwo Tarnobrzeskich Wodociągów. Fontanna była postawiona symbolicznie, na zakończenie modernizacji sieci wodociągowej w mieście.Ciekawą formę przybrała w fontannie jedna z dysz dozujących wodę. Jest w kształcie ogromnej róży, którą odlano w hucie w na Ukrainie.  

Fontanna nieustannie się zmienia, raz ledwie widoczne stróżki wody wylewają się leniwie, aby za chwilę wstrzelić na kilka metrów silnym strumieniem wody. Wieczorem do tego widowiska dołącza się gra świateł i muzyka!

Kolorowa Fontanna
Rynek, TarnobrzegTarnobrzeg noclegi

Tarnobrzeg to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218037 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1144872 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021