Kocioł Małego Stawu, Roman Świątkowski

Kocioł Małego Stawu w Karkonoszach

(4.8 głosów: 55)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Kocioł Małego Stawu znajduje się w Paśmie Śląskiego Grzbietu w Karkonoszach, powyżej Karpacza. Kocioł znajduje się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego i jest drugim co do wielkości kotłem polodowcowym w Polskich Karkonoszach, po Kotle Wielkiego Stawu.Wysokość ścian kotła to 200 metrów, a dno kotła leży na wysokości 1183 m n.p.m. Na dnie kotła znajduje jeziorko Mały Staw o głębokości 7 m oraz jedno z najbardziej znanych górskich schronisk w Karkonoszach - schronisko PTTK Samotnia. Jest to najbardziej malownicze i bajecznie piękne miejsce Karkonoszy, które koniecznie trzeba tutaj odwiedzić. Przebiega tędy niebieski szlak, który wiedzie obok Strzechy Akademickiej na Śnieżkę.

Kocioł Małego Stawu, Roman Świątkowski
Kocioł Małego Stawu, Roman Świątkowski

Kocioł Małego Stawu
Niebieski szlak na Śnieżkę, KarkonoszeGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Karkonosze noclegi

Karkonosze to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Karkonosze
Jeziora i plaże
Normalna
stawy szczyty kotły
50°44'52N, 15°41'57E
22 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację