Karczma

Karczma w Szczawnicy

(4.4 głosów: 27)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Karczma "U Polowacy" w Szczawnicy jest pięknie usytuowana nad malowniczym Grajcarkiem, przy deptaku, niedaleko wyciągu na Palenicę. Mimo, że to prawie samo centrum Szczawnicy, karczma oddalona jest od ruchliwych ulic, dzięki czemu można tu wypocząć od zgiełku.Karczma zbudowana jest z drewnianych bali i stylizowana na góralskie budownictwo przełomu XIX i XX wieku. Zachęca do odwiedzin swoim wyglądem, bowiem jest taka "swojska". W karczmie na parterze są dwie spore sale z dużym kominkiem, który w chłodniejsze wieczory bucha płomieniami, ogrzewając nie tylko pomieszczenia lecz i atmosferę. Podawane są tu dania regionalne z dziczyzny, baraniny, jagnięciny, wołowiny, wieprzowiny, drobiu oraz pstrąg.

Karczma
Karczma "U Polowacy" w Szczawnicy, Wojtek

Specjalność szefa kuchni w Karczmie U Polowacy to kwaśnica po góralsku! Tania i smaczna. Karczma jest pięknie oświetlona po zmroku, podobnie jak Deptak nad Grajcarkiem przy którym się znajduje.Karczma u Polowacy
ul. Nad Grajcarkiem 5, Szczawnica
tel. 18/262-20-03
www.upolowacy.nrs.pl

, mokunka
, mokunka

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 12:00–22:00
  • wtorek: 12:00–22:00
  • środa: 12:00–22:00
  • czwartek: 12:00–22:00
  • piątek: 12:00–22:00
  • sobota: 12:00–22:00
  • niedziela: 12:00–22:00

Szczawnica noclegi

Szczawnica to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Szczawnica
Karczmy i restauracje
Normalna
karczmy
49°25'35N, 20°28'4E
16 luty 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację